Her Yerde Sen 15.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar Her Yerde Sen 15. bölüm kıyafetleri her zaman ki gibi en güzel bölüm ve kıyafetleri ile devam ediyor ve bizde dizisinin en şık en güzel kıyafetleri sizler için eklemeye devam ediyoruz.Her geçen gün izlenme oranlarını ve seyirci kitlesini arttıran dizinin senaryosu kadar kıyafetleri de oldukça merak edilip soruluyor. Bizlerde sizlerin bu isteklerine kayıtsız kalmıyor ve sitemizden her bölüm kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz.  Dizi yayınlanırken kıyafet markalarını ilk olarak İnstagram sayfamızdan sizlere ulaştırdığımızı ve bizleri instagram sayfamızdan da takip edebileceğinizi hatırlatıp hemen bu bölümün en çok istek alan kıyafetlerine geçmek istiyoruz.

Eylül’ün ansızın gelişi ile alt üst olan Demir oldukça etkilenir. Geçmişiyle yüzleşen Demir, Eylül ile hesaplaşırken bu durumun Selin’le aralarındaki ilişkisine yansımasına engel olmaya çalışır. Demir’in sıkıntılı hallerini gören Selin, farklı bir öneriyle gelir.
Şirkette ise Eylül’ün gelişi merak edilirken, sonuçları olumlu gelişmelere neden olur. Bünyamin’in radarına yakalanan İbo verdiği ödevi yapabilmek için Demir’den yardım ister. Burak ise Eylül ’e dostluk gösterirken, Selin ’e dürüst davranmayı seçecektir.Sevgili dizi severler yeni  bölüm heyecanı ile iyi seyirler diliyorum.

Her yerde sen 15.bölüm kıyafetleri yayınlandıktan sonra tüm merak edilen kıyafetleri ve markalarını diziden hemen sonra yazımızda bulabilirsiniz ve beğendiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Her Yerde Sen yeni bölüm yayınlanana kadar şimdilik hoşça kalın.


Sizler için eklediğimiz kıyafet yeni sezon lansman gecesi sunumunda Aybüke Pusat’ın giydiği Elbise; Violaandvesper Fiyatı 3500TL.


Her Yerde Sen dizisinde Selin’in giydiği Tulum; Zara Fiyatı 300TL.


Her Yerde Sen dizisinde Selin’in giydiği Tulum için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir