Her Yerde Sen 17.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar Her Yerde Sen 17.bölüm kıyafetleri ile bir bölüm daha birlikteyiz. Beğeni ile izlenen dizide kullanılan kıyafet ve markalarını sizlere sunmak için yine buradayız. Dizinin yeni bölümünde giyilen tüm kıyafetlerin marka bilgilerini sizlere buradan sunmaya çalışacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz modelleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın. Yazımız güncellendiği için beğendiğiniz kıyafetler için sürekli takipte kalabilirsiniz. Araştırmalarımız en çok sorulan kıyafetler öne alınarak yapılmaya devam etmekte olacak. Gelelim bu akşamın kısa özetine ve bir kaç sahnede bulunan kıyafetleri sizlere ulaştırmaya. Devamı için bizleri her an güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Evinde Eylül ile karşılaşmak Demir için hoş olmayan bir sürpriz olurken Eylül de Demir’in hayatındaki kadının Selin olduğunu anlar. Demir, Eylül’ü Selin’den uzak kalması için uyarır. Merve, Bora dan dolayı büyük şok yaşar ve işyerinde sinir krizi geçirir.
Artemim’in finansal sıkıntıları Burak ve Demir’i zorlarken Eylül ve Selin’in yardım etmek istemeleri beklenmedik bir durumda kalmalarına neden olur. Demir’i en büyük korkusu ile başbaşa bırakır. Her hafta olduğu gibi bu haftada oldukça heyecanlı bir bölüm izleyici ile buluşacak. Şimdiden iyi seyirler dilerim…

Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide giyilen beğenip merak ettiğiniz kıyafetleri ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Güncellenen yazımız için sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Her Yerde Sen dizisinde Selin’in giydiği Triko; Topshop Pantolon; Networkonline • .


Her Yerde Sen dizisinde Ayda ‘nın giydiği Tulum; Kinziofficial tulum henüz satışta değil Bluz; Adil lşık •


Her Yerde Sen dizisinde Selin’in giydiği Ceket için  TIKLAYIN


Her Yerde Sen dizisinde Selin’in giydiği Trençkot; Bsl fiyatı 100 TL •


Her Yerde Sen dizisinde Selin’in giydiği Tişört ve Etek; BsL etek fiyatı 70TL tişört fiyatı 35TL • .


Her Yerde Sen dizisinde Selin’in giydiği Büstiyer; H&M Fiyatı 55 TL Pantolon; BsL Fiyatı 140 TL •
Büstiyer Ürün Kodu; 0678687010
Pantolon Kodu; 13722


Her Yerde Sen dizisinde Ayda ‘nın giydiği Takım; İhandmore •


Her Yerde Sen dizisinde Merve ‘nin giydiği pijama takımı için TIKLAYIN


Her Yerde Sen dizisinde Merve ‘nin giydiği gömlek için TIKLAYIN


Her Yerde Sen dizisinde Demir ‘in giydiği tişört için TIKLAYIN


Her Yerde Sen dizisinde Demir ‘in giydiği ceket Networkonline Fiyatı 1200 TL •

One Yorum on “Her Yerde Sen 17.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir