Her Yerde Sen 18.bölüm Kıyafetleri

Herkese Selamlar, Her Yerde Sen 18.bölüm kıyafetleri ve markalarını sizlere sunmak için yine buralardayız. Dizinin yeni bölümünde giyilen tüm kıyafetlerin markalarını sizlere buradan sunmaya çalışacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz modelleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın. Araştırmalarımız en çok sorulan kıyafetler öne alınarak yapılmaya devam etmektedir. Gelelim bu akşamın kısa özetine ve bir kaç sahnede bulunan kıyafetleri sizlere ulaştırmaya. Devamı için bizleri her an güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Köşkte mahsur kaldıkları gece Selin, Eylül’ü tanımaya çalışması Demir’i rahatsız eder. Selin Eylül’le yakınlaşırken Burak da Demir’le yüzleşir.
Her şeyini kaybetmek üzere olan Demir bir fırsat eline geçer ve Selin’i alıp uzaklara götürmek için plan yapar. Ancak ince ince yaptığı plan hiç beklemediği bir engelle kalacaktır. Planı işe yarar mı acaba?

Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide giyilen beğenip merak ettiğiniz kıyafetleri ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


Her Yerde Sen dizisinde  Demir’in giydiği kombin için TIKLAYIN


Her Yerde Sen  dizisinde Ayda ‘nın giydiği Bluz; Adil lşık Fiyatı 400tl • .


Her Yerde Sen dizisinde Selin’in giydiği Kazak ve Pantolon; Bershka kazak 100tl pantolon ise 130tl • .


Her Yerde Sen dizisinde Ayda ‘nın giydiği Bluz; Firstchanceofficial Fiyatı 65tl • .


Her Yerde Sen dizisinde Eylül’ün giydiği Gömlek; Adil lşık Fiyatı 200tl Pantolon; Zara •


Her Yerde Sen dizisinde Selin’in giydiği Parka Db Berdan Pantolon; Zara • .

One Yorum on “Her Yerde Sen 18.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir