Her Yerde Sen 19.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Her Yerde Sen 19.bölümde de dizi tüm heyecan ile devam ediyor. Dizide beğenilen ve merak edilen kıyafetleri ve markaları ile bir bölüm daha birlikteyiz. Dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafet ve markalarını sizler için araştırıp eklemeye devam ediyor olacağız. Sürekli ekleme yapıp yazımızın güncellendiği için bizleri takip etmenizde aradığınız kıyafetleri bulmanız açısından önem arz ediyor. Bu nedenle yazımızı arada kontrol edebilirsiniz. Bu haftada dizinin konusu çok güzel ve  merak ediliyor. Dizinin yoğun izleyici kitlesi ile aynı zamanda merak edilen kıyafet ve markaları oldukça soruluyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazarsanız sizlerin isteği üzerine eklemelerimiz olacak. Ayrıca dizi yayınlandıktan sonra kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz.  Dizinin yeni bölümüne kadar marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Dilerseniz sayfamızdan bulabilirsiniz.

Beğeni ile izlenen dizi baya dikkat çekiyor. Selin olayları yavaş yavaş keşfettiği üzere darmadağın olur. Öğrendiklerinin etkisi oldukça büyük olan Selin çoğu zaman duygularıyla baş etmeye çalışsa da öfkesine kimi zaman da aşkına sığınır. Demir Selin’i kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapacaktır .
Eylül ise Selin’le yüzleşerek ve tehlikeli bir hamle de bulunup Artemim’i kurtarmayı deneyecektir.Her geçen gün yeni konusu ve yeni bölümleri ile izleyici ile buluşan dizi heyecanları doruğa çıkarıyor. Şimdiden iyi seyirler dilerim.

Her Yerde Sen dizisinde giyilen kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğiz ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Arzu ederseniz yazımıza bakıp bulabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Her Yerde Sen dizisinde Demir’in giydiği ceket için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir