Her Yerde Sen 20.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Her Yerde Sen 20.bölüm kıyafetlerinde yeni bölüm izleyici ile buluşuyor. Dizi de kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için araştırıp paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle bizlerde isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Öğrendikleri karşısında dayanamayan Selin, evden gider ve Ayda ’nın evinde kalır. Evde yalnız kalan Demir ’e de arkadaşları destek olur.
Beraber kalamayan ve birbirinden kopamayan Selin’le Demir mutlu bir olay vesilesiyle yaşadıkları karmaşaya bir ara verirler. Özel hayatındaki sıkıntılara göğüs geren aynı zaman da da şirketteki krizle de başa çıkmaya çalışan Demir, beklemediği yerden darbe vurulunca kıyamet kopar ve zor bir karar almak zorunda kalır. Bakalım bu bölümde işler düzene girecek mi? Herkese iyi seyirler dilerim.

Dizi de kullanılan kıyafetler beğeni aldığı için paylaşımlar oldukça merak edilip soruluyor.  Beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Her Yerde Sen dizisinde Demir ’in giydiği Kombin için TIKLAYIN 


Her Yerde Sen dizisinde Selin ’in giydiği Ceket  Levis. Alternatifler için TIKLAYIN


Her Yerde Sen dizisinde Ayda ‘nın giydiği Bluz; Adil lşık Fiyatı 300tl •


Her Yerde Sen dizisinde Selin ’in giydiği Gömlek ve Jean; için  TIKLAYIN


Her Yerde Sen dizisinde Selin ’in giydiği Elbise; Merveciskoofficial imzalı.


Her Yerde Sen dizisinde Merve ’nın giydiği Elbise; Bershka Fiyatı 200 TL •


Her Yerde Sen dizisinde Merve ’nın giydiği Etek ve Triko; için   TIKLAYIN


Her Yerde Sen dizisinde Selin ’in giydiği gömlek Bsl. Alternatifleri  için TIKLAYIN


Her Yerde Sen dizisinde Ayda ’nın giydiği tulum Zara.


Her Yerde Sen dizisinde Eylül ’ün giydiği gömlek Koton. Fakat erkek reyonundan alınıp ön tarafı bağlanılarak kullanılmış.

One Yorum on “Her Yerde Sen 20.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir