Her Yerde Sen 21.bölüm Kıyafetleri

Herkese Selamlar, Her Yerde Sen 21.bölüm kıyafetleri ve markaları ile yeni bir bölüm daha birlikteyiz. Dizinin yeni bölümünde giyilen tüm kıyafetlerin markalarını sizlere buradan sunmaya çalışacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz modelleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.  Araştırmalarımız en çok sorulan kıyafetleri öne alınarak yapıldığını belirtmek isterim. Gelelim bu akşamın kısa özetine ve bir kaç sahnede bulunan kıyafetleri sizlerle paylaşmaya. Devamı için bizleri her an güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Demir evden ayrılıp tüm sorunları çözmeye çalışır. Şirketteki ağırlığının artırmasıyla Burak ’la arasındaki gerilimi yükseltir ve Demir ’e karşı yeniden cephe alıp harekete geçmesine neden olur.
Selin ise sürekli arkadaşlarını davet eder ve evdeki yalnızlığını böyle bastırır. Bu arada sürpriz bir misafirin gelişi Selin’i sevindirirken Demir engeliyle karşılaşır. Eylül’ün kendisinden uzaklaştığını düşünmesi ile Burak ani bir kararla yeni sorunlara yol açacaktır. Herkese iyi seyirler dilerim…

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın. 


Her Yerde Sen dizisinde Selin‘in giydiği Ceket; Tommyhilfiger Kazak; Bershka Etek; Guess Kolye; Monrevebijoux Çanta; Beradesign Botlar için TIKLAYIN 


Her Yerde Sen dizisinde Selin‘in giydiği Etek; Bslfashion Küpeler; Monrevebijoux Kazak ve Botlar için TIKLAYIN 


Her Yerde Sen dizisinde Ayda ‘nın giydiği Kazak; Oxxo Fiyatı 140tl • .


Her Yerde Sen dizisinde Ayda ‘nın giydiği Kaban; Lovemybody Fiyatı 800tl •


Her Yerde Sen dizisinde Selin‘in giydiği Ceket ve Elbise için TIKLAYIN 

One Yorum on “Her Yerde Sen 21.bölüm Kıyafetleri”

  1. 21. Bölümde Selin uzun açık kahverengi bir etek giydi. Hangi markaya ait olduğunu ve fuat bilgisi paylaşılabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir