Her Yerde Sen 22.bölüm Kıyafetleri

Herkese Selamlar, Her Yerde Sen 22.bölüm kıyafetleri ve markaları ile yeni bir bölüm daha birlikteyiz. Dizinin yeni bölümünde kullanılan kıyafetlerin markalarını sizlere buradan sunmaya çalışacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Demir, artık Selin’le arasındaki problemleri çözebilmek adına bir karar alır, yeni kurallar koymaya başlar. Selin koyduğu kurallara uymamak için ve Demir ise uymasını sağlayabilmek için elinden geleni yapacaktır.
Şirket ki işler yavaş yavaş yoluna girerken Artemim ’i başka bir tehlike ile burun buruna kalacaktır. Herkese iyi seyirler dilerim.

Her Yerde Sen dizisinde kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir