Her Yerde Sen 23.bölüm Kıyafetleri

Herkese Selamlar, Her Yerde Sen 23.bölüm kıyafetleri ve markaları ile final bölümünde de beraberiz. Dizinin yeni bölümünde kullanılan kıyafetlerin markalarını sizler için paylaşacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Artemimin mali soruşturmasında Demir, Burak ve Eylül şirketle ilgili kararlar alır. Bütün çalışan ekip Muharrem ve Leyla için bir araya geliyorlar. 
 Bu mutlu günde Demir Selin  ’e, Selin de Demir ’e sürpriz hazırlığı yaparlar. Fakat birbirlerine sürpriz yapmaları sandıkları kadar kolay olmayacak.

Her Yerde Sen dizisinde kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Güzel bir dizininde finali oluyor. Son bölüm de herkese iyi seyirler dilerim. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın. 


Her Yerde Sen dizisinde Selin‘in giydiği kombini İlathebrand •


Her Yerde Sen dizisinde Selin‘in giydiği Elbise Luxez.co •

3 Comments on “Her Yerde Sen 23.bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba
    Selin’in 22. bölümde giydiği beyaz kazak üzerinde kullanılan pantolon askısının markasını rica ediyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir