Her Yerde Sen 9.bölüm kıyafetleri

Herkese merhabalar, her yerde sen 9.bölüm kıyafetleri ile yeni bir dizi kıyafetlerini sunmak üzere uzun bir zamandan sonra tekrar sizlerleyiz. Bu yazın en fazla izlenen dizilerinden biri olmayı başaran her yerde sen dizisinin kıyafetleri sizler tarafından oldukça yoğun istek aldığı için bu dizinin kıyafet markalarını da araştırıp her bölümün merak edilen stillerini sizler için toplu olarak paylaşalım istedik. Sizlerde merak ettiğiniz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilir dizide giyilen tüm kıyafet markalarını sitemizden kolaylıkla ulaşabiliriz. Gelin isterseniz dizinin kısa özetine göz atıp hemen kıyafet markalarını sizlere sunmaya başlayalım.

Vedat’ın hoşlandığı kadının Selin olduğunu öğrenen Demir, yalanıyla buna yol açan Selin’e çok kızar ve Paris’teki sunumu bir uzaklaşma fırsatı olarak görür. Demir’in tepkisini çözemeyen Selin, onun Alara ile gidecek olmasını sindiremez. Alara Paris seyahati için bir sürü plan yaparken Demir’in koyduğu mesafeyi farkeden Vedat onu yüzleşmeye çağırır.

Yorum bölümünden ulaştırdığınız tüm dizi kıyafetlerini öne alarak tüm merak edilen kıyafet markalarını dizinin yeni bölümüne kadar araştırıyor ve hafta boyunca yazımıza dahil etmeye calışıyoruz.
Bu nedenle merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmanız oldukça önem taşıyor. Bu nedenle isteklerinizi bizlere iletmeyi unutmayın, her yerde sen 10.bölüm kıyafetlerinde görüşmek üzere, şimdilik kendinize iyi bakın.


her yerde sen dizisinde Selin’in giydiği gömlek Bershka fiyatı 120tl


her yerde sen dizisinde Selin’in giydiği etek zara üstü Bershka


her yerde sen dizisinde Selin’in giydiği tişört zara fiyatı 30 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir