Hercai 13.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar Hercai 13.bölüm kıyafetleri ile yeni sezon da beraber olmaya başlayacağız. Beğeni ile izlenilen dizinin kıyafetleri merak edilip soruluyor. Arda arkası kesilmeyen olayların yaşandığı dizide bu sezonda birbirinden iddialı oyuncular ve beğeni alan kıyafetler ile dizi yayınlanmaya başladı. Konusundan ziyade kıyafetlerinin markalarını merak ettiğiniz dizide giyilen tüm kıyafet markalarına sitemizden her hafta düzenli olarak ekleyeceğimiz yazılarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dizinin yeni sezon kıyafetleri  ve markalarını yorum bölümünden yazmanız önem arz ediyor. Sizler için paylaşımlarımız tüm hızıyla devam edecek. 

Dizideki tutkulu aşkın sonu ne olacak? Reyyan ve Miran aşkı…
Miran küçüklüğünden beri intikam ateşi ile büyütüldü.Kalbinde ki kin sevgisine galip gelebilecek mi? Peki ya Reyyan geçmişi unutabilecek m ?i Yoksa geçmişteki acıları ağır mı basacak ? Acaba aşk mı yoksa öfke ve kin mi kazanacak ?

Hercai dizisinde yeni sezonda merak edilen beğenilen kıyafetleri ve markaları bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın. İsteklerinizi öne alarak tüm kıyafetleri yeni bölüme kadar araştırıyor ve yine yeni bölüme kadar yazımızı güncellemeye devam ediyor olacağız. Dizinin 14. bölüm kıyafetlerinde görüşmek üzere şimdilik kendinize iyi bakın.


Hercai dizisinde  Reyyan’ın giydiği elbise batik_tr fiyatı 100 TL •

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir