Hercai 14.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar Hercai 14. bölüm kıyafetleri  ile yeni bir bölüm daha birlikteyiz. Dizinin beğeni alan kıyafetleri her zaman ki gibi eklemeye çalışıyor olacağız. Yeni bölümde ki kıyafet ve markaları sizler için ekleye bilmemiz için yorum bölümünden bizlere yazmanız önem taşıyor. Dizi heyecanlı bir bölüm ile izleyici karşısına çıkıyor. Devam eden dizide en şık en güzel kıyafetleri sizler için eklemeye devam ediyor olacağız..

Hercai cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Heyecan dolu sahnelerin yer aldığı yeni bölümü merakla bekleniyor. Her hafta yaşanan olayları ile izleyicileri ekrana kilitleyen Hercai bu hafta da bomba gibi bir bölümle geliyor. Geçen bölümde; Miran, Reyyan’a söz verdiği gibi intikamdan doğan bu aşkı yeni baştan yazabilecek mi? Umutlar kırıldığı yerden yeniden yeşerecek mi? yoksa Reyyan ve Miran’ın masalı yarım mı kalacak?
Reyyan’a evlilik teklif eden Miran, Reyyan’ın sorusu karşısında ne cevap verecek? Sevdası uğruna çocukluğundan beri kulağına fısıldanan intikamından vazgeçebilecek mi? Yoksa kalbindeki kin, sevdasına galip mi gelecek? Ya Reyyan? Geçmişi unutup yeniden mucizelere inanabilecek mi? Yoksa yüreğine ilmek ilmek işlenen acılar gün yüzüne çıkıp da onu Miran’dan uzaklaştıracak mı? Şadoğulları’nı evinden eden Azize geçmişin kapılarını aralamaya kararlı! 27 yıllık intikamın ardında uyuyan gerçek yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Geçmişte Nasuh ve Azize arasında yaşananlar bugün yeni bir savaş mı başlatacak? Reyyan ve Miran’ın aşkı bu savaşı durdurabilecek mi? Sorularının cevabını arayan izleyiciler bu bölümde bakın hangi sürprizlerle karşılaşacak…

Hercai 14.bölüm kıyafetleri yayınlandıktan sonra tüm merak edilen kıyafetleri ve markalarını diziden hemen sonra yazımızda bulabilirsiniz ve beğendiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar şimdilik hoşça kalın.


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Elbise; Koton fiyatı 120 TL.


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Elbise;Batik-tr fiyatı 100 TL •


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Elbise; Ontriko Fiyat 199.TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir