Hercai 15.bölüm Kıyafetleri

Selamlar,Hercai 15.bölüm kıyafet  ve markalarını her hafta olduğu gibi bu haftada sizler için araştırıp bulmaya devam ediyoruz. Bu haftada dizi oldukça merak ediliyor. Ardı arkası kesilmeyen olayların yer aldığı dizi yoğun izleyici kitlesi ile aynı zamanda merak edilen kıyafet ve markaları oldukça soruluyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın. Ayrıca dizi yayınlanmaktayken kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip etmeyi unutmayın.  Dizinin yeni bölümüne kadar marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Dilerseniz sayfamızdan bulabilirsiniz.

 Dizide “Şadoğlu soyadını sileceğim!” cümlesi oldukça dikkat çekiyor. Büyük aşklarını intikama dahil edeceğim diyen Azize hanım, kurduğu oyunla geçmişi arkada bırakıp yeni bir başlangıç yapmak isteyen Miran ve Reyyan’ın Aslanbey konağına geri dönmesini sağlar. Planları istediği gibi gitmesine rağmen Azize Aslanbey bu kadar entrikalarına rağmen bu oyunun kazananı olacak mıdır?
Bütün saldırılara rağmen Miran, babaannesinin baskılarını hiçe sayıp Reyyan’a verdiği söze sadık kalıp Şadoğlu ailesine hesap sormaya gitmez ve durmaya karar verir. Miran’ın değişmesi Reyyan’ın aşkları için verecekleri mücadelede tüm engelleri aşacaklarına dair inancını güçlendirir. Diğer taraftan Reyyan’ın Aslanbey konağında yaşamasını istemeyen Hazar bey gerçekleri ortaya çıkarmak için Miran’a yapılan saldırıları araştırmaya başlar. Hazar’ın bu araştırması Azize’nin kurduğu planları tehlikeye atar.

Dizide giyilen ve  merak ettiğiniz kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Sizler için araştırıp ekliyor olacağız ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Hercai 16.bölüm kıyafetlerinde dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Dizi yayınlandıktan sonra burada olacağız ve paylaşımlarımız devam ediyor olacak. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Hercai dizisinde Reyyan’ ın giydiği elbise Adil Işık.


Hercai dizisinde Reyyan’ ın giydiği elbise Batik_tr.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir