Hercai 18.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar… Hercai 18.bölüm de dizi tüm heyecan dolu hızıyla devam ediyor. Dizide beğenilen ve merak edilen kıyafetleri ve markaları ile bir bölüm daha birlikteyiz. Dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafet ve markalarını sizler için araştırıp eklemeye devam ediyor olacağız. Sürekli ekleme yapıp yazımızın güncellendiği için bizleri takip etmenizde aradığınız kıyafetleri bulmanız açısından önem arz ediyor. Bu haftada dizinin konusu çok güzel ve oldukça merak ediliyor. Dizinin yoğun izleyici kitlesi ile aynı zamanda merak edilen kıyafet ve markaları oldukça soruluyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazarsanız sizlerin isteği üzerine eklemelerimiz olacak. Ayrıca dizi yayınlandıktan sonra kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz.  Dizinin yeni bölümüne kadar marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Dilerseniz sayfamızdan bulabilirsiniz.

Oldukça beğeni ile izlenen dizinin konusu baya dikkat çekiyor. Her geçen gün yeni konusu ve yeni bölümleri ile izleyici ile buluşan dizi heyecanları doruğa çıkarıyor. Bu hafta da Miran bütün Midyat halkına yemek verip resmen evli olduklarını açıklar. Bu durum Azize Aslanbey ’in hiç hoşuna gitmese de bazı olaylara göz yummak zorunda kalır.
Miran herkesi özellikle babaannesini aşklarına engel olmasına fırsat vermeyecektir. Miran’ ın  Reyyan’ a olan güveni Reyyan’ ı oldukça mutlu edecek. Bu güzel aşkın imtihanları bitmese de Miran ve Reyyan çiftinin sevgisi her engeli aşacak gibi görünüyor. Miran çok sevdiği Reyyan’ a geçmişteki kötülüğü telafi etmeye çalışır. İlk bölümlerde düğünlerinde karşılıklı oynadıkları gibi bu hafta da karşılıklı Midyat halkının gözü önünde oynayacaklar ve herkes Miran ve Reyyan ’ın gerçek düğününe şahit olacak.

Hercai dizisinde giyilen kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğiz ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Dizi yayınlandıktan sonra paylaşımlarımız olacak ve bizde burada olacağız.  Paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Arzu ederseniz yazımıza bakıp bulabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Elbise; Atolyeno6 Fiyatı 1200 TL bu arada elbisenin kolları kostümcü tarafından sonradan eklenmiş •


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği elbise Tiffanytomatotr.


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Elbise Adil Işık.


Hercai dizisinde Miran ‘nın giydiği takım Brango.


Hercai dizisinde Miran ‘nın giydiği takım Efor.


Hercai dizisinde Miran ‘nın giydiği takım Robertomilan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir