Hercai 19.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Hercai 19.bölümde de dizi heyecan dolu hızıyla devam ediyor. Dizide beğenilen ve merak edilen kıyafetleri ve markaları ile yeni bölümde de birlikteyiz. Dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafet ve markalarını sizler için araştırıp eklemeye devam ediyor olacağız. Sürekli ekleme yapıp yazımızın güncellendiği için bizleri takip etmenizde aradığınız kıyafetleri bulmanız açısından önem arz ediyor. Bu haftada dizinin konusu çok güzel ve oldukça merak ediliyor. Dizinin yoğun izleyici kitlesi ile aynı zamanda merak edilen kıyafet ve markaları oldukça soruluyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazarsanız sizlerin isteği üzerine eklemelerimiz olacaktır. Ayrıca dizi yayınlandıktan sonra kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz.  Dizinin yeni bölümüne kadar marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Dilerseniz sayfamızdan bulabilirsiniz.

Beğeni ile izlenen dizinin konusu gayet güzel olmakla beraber aynı zaman da da çok dikkat çekiyor. Her geçen gün yeni konusu ve yeni bölümleri ile izleyici ile buluşan dizi heyecanları doruğa çıkarıyor. Bu hafta da Azize Aslanbey ’in yıllardır kurduğu oyunların karşısında oldukça büyük bir aşk vardır. Azize ’ nin bütün oyunlarını öğrenen Miran büyük yıkım yaşar. Bu acıya dayanamayan Reyyan da sevdiği adamın yaralarını sarmaya çalışır.
Azize ’ nin acımasızlığı karşısında Esma, Dilşah ’ ın sakladığı mektubu artık Hazar beye verecek. Bu gerçekler karşısında Hazar Şadoğlu suçsuzluğunu , Miran ’a ispatlayıp inandırabilecek mi? Reyyan ’ ı Aslanbeylerin konağından çıkarabilecek mi? Dizinin devamı merak konusu şimdiden iyi seyirler..

Hercai dizisinde giyilen kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğiz ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Dizi yayınlandıktan sonra paylaşımlarımız olacak ve bizde burada olacağız.  Paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Bu nedenle bulmak istediğiniz kıyafetler için yazımıza bakabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Hercai dizisinde Miran ‘nın giydiği Ceket için TIKLAYIN 


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Elbise; Oxxo Fiyatı 160 TL •

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir