Hercai 20.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar… Hercai 20.bölüm kıyafetlerinde yeni bölüm yeni heyecanlarla izleyici ile buluşuyor. Bu haftada yeni bölümde ki olaylar dikkat çekiyor. Dizi de kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için araştırıp bulmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle bizlerde isteklerinizi öncelikli tutarak her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Bundan ötürü beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Heyecan dolu dizi konusundan dolayı ilgi çekiyor. Yoğun izleyici kitlesi olan dizi bu haftada da neler yaşanacak. Hazar Şadoğlu ölümle burun buruna kalıyor.
Reyyan, konağın önünde babasını yerde görmesinin yanı sıra Miran ’ı başında görmesi onu hayal kırıklığına sürükler. Miran ’ dan şüphe etmesi ona olan güvenini sarsmasına neden olur. Hazar Şadoğlu’ nun hayatına kast eden Miran olabilir mi yoksa başka bir düşman daha mı var. Bu büyük aşkı bitirmek isteyen birinin oyunu mu Hazar ’ı ölüme sürükleyen…

Hercai dizisi oldukça izleyici kitlesi yoğun bir dizi olmayı başarmış bir durumda. Bu nedenle dizide kullanılan kıyafetleri ve markaları da sorulmaktadır.  Beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Hercai dizisinde Gönül’ün giydiği Triko Takım Antriko.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir