Hercai 21.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar… Hercai 21.bölüm kıyafetlerinde yeni bölüm ve yeni heyecanlar içeren dizi izleyici ile buluşuyor. Bu haftada yeni bölümde ki olaylar dizinin oldukça heyecanla izlenmesine neden olacak. Dizi de kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için araştırıp bulmaya çalışacağız. Bundan ötürü beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Dizi tüm hızıyla devam ediyor. Hazar Şadoğlu hayata tutunmayı başarır. Ama Miran mı başkası mı şuçlu olduğu akıllarda soru işareti bırakır.
Annesinden tokat yiyen Reyyan üzgünlüğü ve annesinin vurduğu tokatla vicdanı rahat olmaz. Beğeni ile izlenen dizinin yeni bölümünde herkese iyi seyirler dilerim.

Hercai dizisinde kullanılan kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Hoşça kalın.


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Kaban Gusto, Elbise; Ontriko Fiyatı 400 TL Uygun alternatifler için TIKLAYIN 


Hercai dizisinde Miran ‘ın giydiği Ceket ve Trençkot Ramseymodası, Pantolon Loftjean, Gömlek Brango.

One Yorum on “Hercai 21.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir