Hercai 22.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar… Hercai 22.bölüm kıyafetlerinde yeni bölüm de sevenler ile buluşuyor. Bu haftada yeni bölümde ki olaylar oldukça dikkat çekiyor. Dizi de kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için araştırıp bulmaya çalışacağız. Bundan ötürü beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulabilirsiniz.

Hazar hastane de ki ilk sözü Miran olması bütün dengeleri alt üst eder. Reyyan Miran ’ dan şüphe duyması çifti sıkıntıya sokar. Miran Hazar ’ ın oğlu…
Esma bu intikam ateşini durdurmak için gerçekleri Zehra ’ ya diyecek. Acaba Zehra gerçekleri açığa vurup Miran ’ ı sıkıntılarından geçmişin acılarından kurtaracak mı?

Hercai dizisinde kullanılan kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Hercai dizisinde Reyyan ’ ın giydiği Triko kazağı Oxxo, Etek Ekolonline, Ceketi Tiffanytomato-tr.

One Yorum on “Hercai 22.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir