Hercai 23.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Hercai 23.bölüm kıyafetlerinde bu hafta dizi izleyici ile buluşuyor. Bu haftada yeni bölümde ki olaylarda gün yüzüne çıkarma çabaları olacak. Dizi de kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için araştırıp bulmaya çalışacağız. Bundan ötürü beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulabilirsiniz.

Dizide gerçekler gün yüzüne yavaş yavaş çıkıyor. Reyyan mektubun babasını ispatlayacağını düşünüp Miran ile gerçeğin peşine düşüyorlar.
Miran mektubun gerçek olduğuna inanamazken Reyyan ise Aslanbey ailesinin yanlış bildiği gerçekleri kanıtlama çabasına düşer. Zehra gerçekleri saklayacak mı bu durum karşısında kararı ne olacak?

Dizisinde kullanılan kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Hoşça kalın.


Hercai dizisinde Miran’ın giydiği Trençkot ve Ceket için TIKLAYIN 


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Kazak; Oxxo Fiyatı 160tl •


Hercai dizisinde Miran ‘nın giydiği Kombin; Damat.


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Etek Ekolonline.

2 Comments on “Hercai 23.bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba reyyanın 23 bölümde gittiği köyde miran geldiğinde giydiği kırmızı ekoseli uzun palto nun marka ve fiyatını rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir