İstanbullu Gelin 32.bölümde çalan şarkı

Severek ve büyük ilgiyle beklenen İstanbullu gelin 32.bölümde çalan şarkı ile hafızalara kazındı. Benim gibi bu şarkıyı merak edenler için şarkının sözlerini ve yorumunu sizler için eklemek istedim. İstanbullu gelinin tüm bölümlerinde çalan şarkılar o kadar güzel ve özel ki, bazen eskilerden bazen yenilerden,  ama hep en güzellerinden. Özellikle bana unuttuğum şarkıları hatırlatıp  dizi de yer verdikleri zaman çok mutlu oluyor ve şarkı listeme hemen ekliyorum. Sizlerinde öyle olduğuna eminim.

Yine çok güzel bir bölümle sonlanan dizinin bu hafta ki bölümü de oldukça güzeldi.  Her hafta aynı heyecan ve aynı ilgiyle izlediğim 2,3 diziden biri İstanbullu Gelin dizisi, bu dizi hiç bitmesin sürekli yayınlansın istiyorum. Gerek konusu ile gerek oyuncularıyla gerekse dizide çalınan şarkılarla herkesin gönlüne taht kurduğuna eminim. İstanbullu Gelinde çalan şarkılar için ilgili kategoriyi inceleyebilir, tüm şarkıları dinleyip, şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz.


Özellikle İstanbullu Gelin Süreyyanın söylediği şarkı yada kendi yorumunu kattığı besteler kulağıma daha bir hoş geliyor, ya sizin? İşte istanbullu gelinde Süreyya yorumu ile dinlediğimiz gerçekte Hümeyra’nın seslendirdiği o şarkının sözleri ve Süreyyanın sesinden nasıl anlatsam şarkısı…


HÜMEYRA NASIL ANLATSAM
Bunları nasıl anlatsam
Şöyle sevmeyi
İnsan gibi sevmeyi

Nasıl anlatsam
Düşen bir yaprağın sesini
Tıp diye içinde duymayı

Sabahın ilk çiğ tanesini
Bir bakışta görmeyi
Nasıl anlatsam
Bardağı tutan ellerini
İçimden geçenleri
Okuyan gözlerini

Ve onların derinlerden
Doğan günleri nasıl
Nasıl anlatsam
Bir köşede oturup dinlenir gibi
Acelesiz ve rahat sevmeyi
Nasıl anlatsam
Dilerseniz İstanbullu Gelinde çalan tüm şarkılar için Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir