İstanbullu gelin 34.bölüm kıyafetleri

Dizi kıyafetlerini eklerken en fazla keyif aldığım kıyafetlerin neredeyse başında gelen dizilerden biri olan İstanbullu gelin kıyafetleri 34.bölüm marka ve fiyat bilgilerinin açıklandığı yeni bölümün enfes kıyafetleri ile yine sizlerle birlikte olmanın mutluluğu içindeyim. İstanbullu gelinin son bölümünde nefes kesen sahneler ile ekran başında heyecandan hop oturduk, hop kalktık, her hafta Cuma günlerini iple çeker olduk. İstanbullu Gelin’de bu hafta da nefes kesen konu ve kıyafetler ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tabi ki bizim asıl konumuz bu hafta Aslı Enverin ve diğer tüm oyuncuların giydiği kıyafetler oluyor her zaman ki gibi.


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver pembe payet işlemeli ceket  Koton

Özellikle kendimi de dahil ederek söylüyorum Süreyya karakterine can veren Aslı Enverin dizi de giydiği kıyafetler her bölümde ilgimizi çekmeyi başarıyor. Diğer dizilere göre Aslı Enver kıyafetleri İstanbullu Gelin dizisinde çok az kıyafet modelinin giydirilmesi söz konusu olsa da bizler Aslı Enver kıyafetleri, markaları ve fiyatları konusunda her hafta aynı heyecan ve çabayla araştırmalar da bulunmaya ve detaylarını incelemeye devam ediyoruz.


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver kırmızı kareli gömlek Mavi fiyatı 70 TL Mavinin sitesinde her zamanki gibi satışta değil, Boyner’den ürünü tükenmeden alabilirsiniz.

Peki her hafta daha büyük ilgiyle merak edilen Süreyya Aslı Enver kıyafetleri hangi stilist tarafından belirleniyor pek emin olamadım, araştırmalarım sonucu 4 farklı isim gördüğüm için net bir şey yazmam sağlıklı olmayacaktır. Fakat gerçekten Aslı Enverin giymiş olduğu kıyafetler her bölüm dikkat çekiyor ve beğeniliyor. Kostüm sorumlusu ve Aslı Enver stilist hangi isim ise buradan kendisini tebrik ediyor, aynı şekilde devam etmesini diliyorum. Zira her bölümde Süreyya kıyafetleri ayakkabıdan kazağa, kazaktan küpeye, küpeden tokaya kadar tüm ince detayları ile merak edilip merak edilmeye devam ediyor. Sizlerden aldığım yorumlar doğrultusunda da zaten Aslı Enver stilinin tam not aldığını da buradan teyit edebiliriz.


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver krem rengi ağırlıklı renkli triko kazak Zara
Zara’nın online sitesinde bulamadım, yeni koleksiyondan olsa gerek, bulabilenler yorum bölümünden bilgilendirsin lütfen.

Aslı Enverin yanı sıra Özcan Denizin yani Faruk kıyafetleri ve markalarının da her bölümde ilgiyle ve merakla araştırıldığını belirtmek isterim. Kır saçları ve karizmatik oyunculuğuyla olduğu her dizi de dikkatleri üstüne çekmeyi başaran başarılı oyuncunun tarzı İstanbullu Gelin dizisinde de tam not almayı başarıyor. Aynı zamanda dizi de yer alan Dilara karakterini canlandıran Neslihan Arslan kıyafetleri ve markaları da sizler tarafından ilgiyle takip edilen kıyafetler arasında yerini alıyor.


İstanbullu gelin 34.bölüm Esma İpek Bilginin çok sorulan ponpon detaylı kabanını sizler için buldum.  Kabanın markası Begüm Baccal 


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver küpeleri Zara Online satışta değil şu an, boşuna aramayın =)

Dizinin kıyafetleri ile dikkat çeken diğer bir ismi belki de canlandırdığı rolü hiç birimizin sevmediği, kibirli ve burnu büyük tarzıyla kendini her bölümde itici hale getirmeye çalışan ve bundan zevk alan ve bizi ekran başında bazen güldüren bazen de sinirlendiren fakat oynamış olduğu karakterin hakkını sonuna kadar veren İpek Dilara Aksüyek kıyafetleri de bir çok takipçimiz tarafından yakından takip edilen kıyafetler arasında yerini alıyor.


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver pembe hırka  Koton  İndirimde 70 TL (Arkadaşlar yorum atıyorsunuz bulamıyorum diye de ürün tükenmiş bulamazsınız. Hızlı olan kazanır ne yapalım 😉

Dizi de Sanem karakterini canlandıran başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üstünde tutmayı başaran diğer bir isim ise Sanem Neslihan Yeldan mükemmel oyunculuğunun yanı sıra dizi de giymiş olduğu kıyafetlerle merak edilen isimlerin arasında yerini almayı başarıyor. Aslında dizinin geneline bakılacak olursa istanbullu gelin kıyafetleri bütün olarak beğeniliyor ve seviliyor. Dizi kıyafetlerinde tek eksik nokta dizinin başrol oyuncularının çok az kıyafet modellerini sergilemesi ve neredeyse bölümün başından sonuna aynı kıyafet model ve markaları ile bölüme devam etmeleri oluyor. Tamam biraz abartmış olabilirim, belkide iki kombin ile bir dizi bölümünü sonlandırıyorlar fakat bu izleyenlere gerçek anlamda çok az geliyor.


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver sırt çantası Rossea

Sanırım bu haftada biraz çeneyi abartıp kıyafet modellerini sizlere sunmakta biraz uzatmış olabilirim. Bu haftanın istanbullu gelin giyim modelleri ile alakalı merak edilecek modellerinin başında İstanbullu gelin Süreyya triko kazak, Süreyya renkli payet işlemeli ceket ve yine Süreyanın giymiş olduğu beyaz mont ve beyaz şapka yorumlarda en çok sorulan kıyafet olacaktır. Bu konuda çok emin olarak %90 ihtimal veriyorum, aksini söyleyen varsa gelsin! =) Gelin İstanbullu gelin yeni bölüm kıyafetleri hangi marka ve modeller ile kombinlenmiş, kıyafetlerin fiyatları neymiş ne değilmiş yakından bir göz atalım…


Sizler tarafından en çok sorulan, Kiminin parka kiminin kürklü palto kimininse mont dediği beyaz parkayı sizler için bulmuş durumdayım.
İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver beyaz kürklü parka Frendz 
online satışta yok daha doğrusu markanın sitesi çökmüş durumda =)
Bulmak için çok uğraştık alırız bir teşekkürünüzü (Yorum bölümünden) :p


Yine çok sorulan süreyyanın bu bölümde giymiş olduğu parlak taytı da sizler için buldum.
İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya tayt ANAİS & MARGAUX Paris fiyatı 145 TL Boynerde de satışı mevcut.

İstanbullu gelin 34.bölüm 26 Ocak Cuma kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. İstanbullu gelin kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


İstanbullu gelin 34.bölüm Faruk baştan aşağı kombini Columbia Sportswear Turkey


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver Uludağ’da kayak yaparken giydiği mont  Bogner  fiyatı 967,5 €
Sudan ucuz değil mi? Hadi alabiliyorsanız alın, bize de fotoğraflarınızı atın, bizde onlarla teselli olalım. =)
Bu arada gözlük gözümden kaçmadı araştırmalardayım.


İstanbullu gelin 34.bölüm ipek ve Burcunun takıları Urban Queen


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver ve Faruk Özcan Deniz pantolon Columbia Sportswear Turkey
Her ikisininde giymiş olduğu pantolonun markası aynı markadan. =)


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver eldiven Penti
İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver siyah tüylü şapka Penti


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya Aslı Enver Uludağ’da kayak yaparken taktığı gözlük Super fiyatı 1180 TL civarında,
pek beğenmedim ben ama beğenenler ve merak edenler için yinede ekledim.


İstanbullu gelin 34.bölüm Süreyya giydiği tüylü botlar Pelinin Ayakkabıları fiyatı 110 TL civarındaydı sanırım.


Yine geçen bölümde çok sorulan fakat biraz geç bulabildiğim görmeyenlerin olabileceğini düşündüğüm,
İstanbullu gelin Süreyyanın çok sorulan siyah pantolonu H&M fiyatı 50 TL sizce de fiyatı gerçekten çok uygun değil mi?


Yine geçen bölümde çok sorulan fakat biraz geç bulabildiğim görmeyenlerin olabileceğini düşündüğüm,
İstanbullu gelin Süreyya beyaz kazak markasını bu yazıma da dahil ediyorum. Kazağın markası Mavi
Fakat sitede bulmanız imkansız, zira şu sıralar nedenini bilmediğim sebeplerden satışta değil.
Dilerseniz İstanbullu Gelin 35. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

91 Comments on “İstanbullu gelin 34.bölüm kıyafetleri”

 1. Merhaba. 34 bölümde osmanım giydiği kazak hangi marka (yemek masasında esmanın açıklama yaptığı sahne). Oğluma aynısından tesadüf aldım ?Eşimede istiyorum. Lütfen yardım edermisiniz. ??

  1. Merhaba Rukiye, Süreyyanın hırkası son zamanlarda çok sorulmuştu kısa sürede tükenmiş olabilir. Eklenenebilir tekrar ara ara kontrol ediniz.

 2. Merhabalar. Bu bölümde aslı enver in taktığı çiçek şeklinde pullu bir küpe var. Sol kulağında. Onun da nereden olduğunu yazar mısınız acaba

 3. Merhaba 34. Bölümde Süreyya’nın giydiği kazağı bulamıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

 4. Süreyyanın kıyafetler çok basit bence
  Asıl güzel giyinen İpek onun kıyafet bilgilerini yazarsanız sevinirim.

  34. Bölümde ipek in siyah gömleği ve siyah kabanının markasını öğrenebilirmiyim.
  Bulamıyorum çok beğendim

   1. Anladım fakat sitesinde ürün görünmüyor. Modeli hakkında detaylı bir bilgi alabilir miyim?

    1. Ben her ürünü tek tek içine girip detaylarını inceleyemem takdir edersiniz ki ama bu sponsor açıklamasıdır. Birde bir çok kıyafet online satışta tükenmiş yada bitmiş oluyor. Onunla alakalı olabilir. Ama işlerim biterse şayet ben inceleyip yazıda paylaşacağım.

 5. Süreyya’nın giymiş olduğu metalik renk Koton hırkanın içindeki siyah bluzun markasını yazar mısınız?

 6. Süreyya’nın aon bölümde koton marka hırkasının altına giydiği bordo rengi bluzun markasını da bulursanız söyler misiniz lütfen? Çok teşekkürler

 7. Merhaba Dilara’nın giymiş olduğu uçları dantelli gömlek elbise nereden bulabilir misiniz ?

 8. Merhaba, Süreyyanın pembe payet işlemeli ceketinin içine giydiği bluz markasınıda paylaşabilir misiniz?

 9. Merhaba son bölümde süreyyanin giydigi beyaz kürk yakali montun markasini frendz olarak yazmissiniz fakat magazaya girdigimde hic bir sekilde ulasamiyorum daha dogrusu frendz magazasinin Türkiyede olup olmadigini bile bulamadik daha aciklayici yazarsaniz cok seviniriz simdiden tesekkurler

  1. Sitesi çökmüş durumda ancak Instagram adreslerinden ulaşabilirsiniz. Instagram sayfamdan gerekli bilgileri vermiştim.

 10. Merhaba, dilaranın giyinmiş olduğu etek uçları dantelli üstü kareli gömlek elbisenin markasını öğrenebilirmiyim, şimdiden teşekkürler 🙂

  1. Merhaba Yasemin, Koton’da ürünün satışı tükenmiş bulunmaktadır bu yüzden şu an için bulmanız zor gibi görünüyor.

 11. merhaba dilaranın giydiği etekleri siyah dantelli, üstü kareli elbisesinin markası ne acaba

     1. Evet buldum model shiny tight modeli değil mi? Sitesinde rengi burdaki gibi parlak çıkmamış sanki

 12. Sureyyanın son gün oteldeyken giymis oldugu zara kazağın altındaki tayt nerden onu paylasabilir misiniz 🙂

 13. Süreyyanın oteldeyken giydiği siyah tütlü botların markası nedir acaba? Aydınlatırmısınız 🙂

    1. Ürün tükendiği zaman kodla arasanızda bulamazsanız. Şu an ürün tükenmiş magazadan almayı deneyin.

  1. Bu mont çok soruldu ama ben yorumlara cevap vermekten hem burdan Hem Instagramdan henüz bulamadım, araştırmalardayım. Ekleyeceğim takipte kalın.

 14. Süreyyanın giydiği beyaz yakası tüylü montun markası nedir ? Onu da paylaşır mısınız

 15. Süreyyanın giydiği beyaz uzun tüylü montun markasını we giydiği simli gri hırkanın markasını paylaşabilir misiniz

 16. Merhabalar Süreyya’nın giyindiği beyaz ,uzun tüylü montun markasını paylaşabilir misiniz?

  1. Tabi ki not aldım Mina gömleği yazıya dahil edeceğim. İstediğiniz kıyafet modellerini buradan belirtirseniz not alıyor ve yazıya dahil ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir