İstanbullu gelin 35.bölüm kıyafetleri

Ve yine geldik sevdiğimiz dizilerin neredeyse başında yer alan İstanbullu gelin kıyafetleri 35.bölüm marka ve fiyat bilgilerini sizlere sunmaya. Geçen hafta Aslı Enverin Bursa’da kayağa giderken giydiği kıyafetler hepimiz tarafından çok beğenildi. İlgiyle araştırılan kıyafetlerin hem sosyal medya da hemde burada büyük ilgi gördüğünü söyleyebilirim. Zaten bizler Süreyya kıyafetleri ve modellerini ilgi ve büyük bir alaka ile takip edip çok beğeniyoruz. Hepimizin ortak fikri dizi de Aslı Envere çok az kıyafet modelleri giydirilmesi olsa da biz onun her taktığı, her giydiği kıyafeti yakından inceleyip bu kıyafetleri kendimiz için almayı seviyoruz.


İstanbullu gelin yeni bölüm kıyafetleri sizlerinde çok seveceği modellerle dolu diyemeyeceğim, zira bu hafta dizi de kullanılacak çok özel ve güzel parçaların olduğunu düşünmüyorum. Dizinin fragmanlarından da anlaşılacağı gibi Aslı Enver Süreyya desenli elbise haricinde pek bir kıyafet göremedim. O elbiseyi de çok beğendiğim söylenemez. Fakat aranızda illaki o elbiseyi de beğenenleriniz ve satın almak isteyenleriniz olacaktır. Bu nedenle Süreyyanın hem o elbisesini hemde bu hafta tüm kıyafet modellerinin marka ve fiyatlarını sizlere yazımızın devamında açıklıyor olacağım.


İstanbullu gelin 35.bölüm Süreyya Aslı Enver düğmeli kahverengi kaban Mybestfriends fiyatı 2.750 TL

İstanbullu Gelin, 34. Bölümüyle AB ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım oldu. Peki bu hafta dizi de bizi neler bekliyor, geçen hafta ki bölüm kadar heyecanlı sahneler bizleri bekliyor olacak mı? Faruk, Akif’i yalnız bırakmaz; Senem’i istemek için gelin evine giderler. Ancak Süreyya ve Dilara’nın damada bir sürprizi vardır. Diğer taraftan Osman evi terkediyor, sanırım fragmanlarda en üzüldüğüm kısım bu kısım oldu. Osmanın evi terketmesini durdurabilecek biri olacak mı?


İstanbullu gelin 35.bölüm Süreyya Aslı Enver kazak Zara

Dizi geçtiğimiz haftalarda AB izleyici kitlesinde 10.89 izlenme oranı ve 24,81 izlenme payı; ve 20+ABC1’de 9,09 izlenme oranı ve 17,26 izlenme payıyla ilk 100 sıralama listesinde birinciliğe oturdu. Umarım aynı performansı bu haftada gösterebilir ve yüksek oranlarla izlenmeye devam eder.  Sanırım bitmesine yada final yapmasına en üzüleceğim dizilerden biri İstanbullu Gelin olur. Sizlerinde destekleri ile dizimiz şu sıralar neredeyse her hafta en üst sıralarda yerini alıyor.


İstanbullu gelin 35.bölüm Faruk (Özcan Deniz) hırka ve diğer tüm kıyafet ve botları Columbia Sportswear Turkey

Fikret’in hamlesi Faruk’la olan ilişkisini hiç olmadığı kadar sert bir şekilde etkiler. Osman’ın aldığı karar herkesi şok eder. Begüm en çok korktuğu şeyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır. Neredeyse unuttuğu bir plan, Esma’nın içine şüphe tohumları eker. Fikret ve Murat konakta fırtınalar koparacak kararlarını hayata geçirirler. Ne olursa olsun Faruk Akif’i yalnız bırakmaz. İkili Senem’i istemek için gelin evine gider. Ancak Süreyya ve Dilara’dan kız almak hiç de kolay değildir. Ufak bir detayı gözden kaçırmayan Adem’in söyledikleri, Faruk’un bir süredir kafasını meşgul eden yapbozu sonunda tamamlanmasını sağlayacaktır.


İstanbullu gelin 35.bölüm Süreyya Aslı Enver tişört H&M Fiyatı 40 TL tükenmeden alın.
Süreyyanın burada takmış olduğu kırmızı şal ise Zara her zaman ki gibi online’da bulamadım.

İstanbullu gelin son bölüm kıyafetleri içinde Süreyyanın çiçekli elbisesi, Dilaranın kırmızı elbisesi, Sanemin siyah desenli elbisesi, Burcunun çizğili gömleği, Badenin beyaz kazağı ve esmanın pudra rengi bluzu haftanın en dikkat çeken kıyafetleri arasında yerini alacak. Bizler de merak edilen tüm bu kıyafetlerin marka ve fiyat bilgilerini sizler için araştırıyor olacağız. Tüm dizi kıyafetlerini her hafta düzenli olarak eklenen istanbullu gelin dizi kıyafetleri kategorisinde bulabilir, tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İstanbullu gelin 35.bölüm Dilara gömlek İpekyol 70 TL

İstanbullu gelin 35.bölüm 2 Şubat Kıyafetleri
Biliyorsunuz ki İstanbullu gelin kıyafetleri ile alakalı bir bölüm eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.

Geçen bölümlerde çok sorulan ve Esma (İpek Bilgin) neredeyse 3,4 bölümdür giydiği benden çok rica eden bir takipçim için yeni bulduğumdan bu bölüme de görmesi dileğiyle ekliyorum. Aranız da bu kabanı merak edip beğenmiş olanlar varsa da yakından inceleyebilirler.


İstanbullu gelin 35.bölüm Süreyya Aslı Enver kaban, ceket Mavi
Her zaman ki gibi online sitede bulamadım, daha önceki bölümlerde de bu ceketi giymişti.


İstanbullu gelin 35.bölüm Süreyya Aslı Enver çiçekli elbise  Stradivarius Online satısta su an yok.


İstanbullu gelin 35.bölüm Dilara kırmızı elbise Adil Işık


İstanbullu gelin 35.bölüm Senem ve Dilaranın küpeleri Urban Queen


İstanbullu gelin 35.bölüm Burcu gömlek Eklenecek


İstanbullu gelin 35.bölüm Esma incili bluz On Trikoİstanbullu gelin 35.bölüm Süreyya (Aslı Enver) siyah hırka Pull Bear Fiyatı 60 TL
Dha önceki bölümlerde giydiği için şu an çoktan tükendi. Boşuna aramayın bulamıyorum demeyin ama farklı renkleri vardı en son.


İstanbullu gelin Esma İpek Bilginin çok sorulan ponpon detaylı kabanını sizler için buldum.  Kabanın markası Begüm Baccal
Dilerseniz İstanbullu Gelin 36. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

34 Comments on “İstanbullu gelin 35.bölüm kıyafetleri”

 1. Begümün beyaz spor ayakkabısı var onu bir türlü resimlerde bulamıyorum yardımcı okursanız sevinirim markası konusunda

 2. Merhaba senemin isteme günü giydiği parlak desenli elbise markasını öğrenebilirmisiniz lütfen

 3. Merhaba sureyyanin 17. Bölümde taktiği kahverengi sirt cantasi markasını çok aradım bulamadım yardımcı olur musunuz?

 4. Süreyyanın hoşçakal arkadaşım sahnesinde boğazındaki kırmızı fular’ın markasını öğrenebilir miyiz? Teşekkürler

 5. Merhaba,
  Süreyyanın bu hafta Zara kazağı altına giydiği ,boğazı katlı siyah bot un hangi marka ve fiyat olduğunu öğrenebilir miyim ?

 6. İpek eve geldiğinde esmayı teselli ettiği sıradaki trençkot gibi bişeyi vardı
  Onu lütfen öğrenebilirmisiniz

 7. Selamlar,

  Süreyyanın Can’ı ziyarete gittiğinde giydiği hardal rengi paltoyu da bulabilir misiniz?

   1. Selamlar,

    Kaban için mybestfriends marka ve 270 lira yazmışsınız ama markanın online satış sitesinde 2750 lira gözüküyor. Bir yanlışlık mı oldu buraya yazarken yoksa 270 liraya bi sitede mi gördünüz, gördüyseniz link paylaşabilir misiniz?

  1. Merhaba tabiki not aldım paylaşacam. İstediğiniz kıyafet modellerini buradan belirtin hepsinin notlarını alıp araştırıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir