İstanbullu gelin 39.bölüm kıyafetleri

Soğuk ama güneşli bir günden herkese merhabalar, izlemekten büyük keyif aldığımız kıyafetlerini de her bölüm bir o kadar merak ettiğimiz İstanbullu gelin kıyafetleri 39.bölüm markaları ve fiyatlarını açıklamak üzere yine sizlerleyim. Geçen hafta çok beğenilen İstanbullu gelin Süreyya (Aslı Enver) giydiği tüm kıyafetleri bu bölümde yazımızın devamında bulmanız mümkün olacak. Geçen haftanın son sahnelerinde Süreyyanın giydiği kolları fırfırlı siyah beyaz çizgili kazak için o kadar çok talep vardı ki, fakat ürünü bulmam biraz zaman aldığı için dizi yayınlandıktan bir kaç gün sonra bir önce ki bölüme sizler için söz verdiğim gibi ekledim.

Öncelikle geçen haftadan hafızalarımıza kazınan Süreyya’nın hamilelik haberi, dizi severlerini bir hayli mutlu etti. Bu haberin zamansız ve böyle bir durumda gelmesi normal yaşamımızda da olan durumların diziye dökülmüş hali gibiydi. Uzun zaman beklenen haberler hep büyük üzüntüler sonrasında gelmez miydi zaten? Neyse her ne olursa olsun bu güzel haber dizinin tüm sevenlerini ekran başına bağladı ve yeni bölüm büyük bir merakla beklenir oldu.

Süreyya ve Faruk beklenmedik anda gelen hamilelik haberi ile mutluluk içerisindedir. Emir annesini kaybetmeyi kabullenemediği için zorlu bir süreç geçirmektedir. Bu sebeple Faruk ve Süreyya hamilelik haberini bir süre saklama kararı alırlar. Murat ve Bade’nin evlenme kararı ise konakta büyük tepki yaratır. Adem sürekli sevgisini sorguladığı Dilara’ya boşanma davası açmaya karar verir. İpek ise Fikret’ten boşanmamak için oyunlarına devam etmektedir. Fikret’in doğum günü için aileye bir sürpriz hazırlar. Asıl sürpriz ise Murat ve Bade’den gelecektir.

Tüm konak halkı için tüm durumlar yer değişmekte ve herkesin hayatında yeni bir dönem açılmaktadır. Aldıkları kararlar ve geldikleri durumlar onları nereye götürecek dizinin ilerleyen bölümlerde hep beraber göreceğiz.  Fakat İpek’in evden gitmesi her şeyi alt üst edecek ve bütün aile Fikrete karşı tavır almaya başlayacaktır. Murat ise zamansız kararı ile tepki çekmeye ve okların hedefinde olmaya devam ederken süpriz bir kararla daha bu bölümde herkesi şaşırtacaktır.

Gelelim dizinin bu bölümünde giyilen ve giyilecek olan kıyafetlerin marka ve fiyat bilgilerine. Geçtiğimiz bölümün son sahnesinde giyilen kıyafetleri sizle için tekrardan aşağıya bırakacağım, Süreyyanın bu bölümde fragmanlarda görmüş olduğumuz bordo, kırmızı arası triko kazak için araştırmalara da çoktan başladım bile. Dizi de ipek karakterinin bu bölümde giydiği siyah elbiseyi de unutmadım tabi, onuda bulur bulmaz yazıya ekleyeceğim. istanbullu gelin kıyafetleri bütün olarak beğeniliyor ve seviliyor, fakat süreyyanın giydiği kıyafetlerin çokça merak edildiği de bir gerçek, Aslı Enver Süreyya’nın giydiği tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Süreyyanın merak ettiğiniz bu kazağın üstüne giydiği ceket’te oldukça merak edilenler arasında yerini aldı. Sponsor sorumlusundan aldığım bilgilere göre kıyafetleri sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağım. Yine bu bölümde giyilen tüm kıyafetleri tek tek araştırıp yazıya dahil etmeye çalışacağım. Sizlerde sitemizi yeni keşfettiyseniz ve eski bölümlerden beğendiğiniz herhangi bir kıyafet var ise istanbullu gelin kıyafetleri kategorisinden istediğiniz kıyafete ulaşabilir, marka ve fiyat bilgilerini daha yakından inceleyebilirsiniz. Her hafta düzenli olarak dizinin kıyafetlerini eklediğimizi de belirtmeden geçmeyelim.

İstanbullu gelin 39.bölüm 2 Mart kıyafetleri
İstanbullu gelin kıyafetleri ile alakalı paylaşımları dizi başlamadan markaları araştırıp sizlere sunuyorum, Dizi başladıktan sonra her sahne de giyilen kıyafetleri bulmaya çalışıp bölüm boyunca kıyafetleri güncelleyip yeni kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını sizlere ulaştırmaya devam ediyorum.  Dizi’de giyilen tüm kıyafetleri yeni bölüme kadar güncelleyip her gün yeni bir kıyafet model ve markasını eklemeye devam etmekteyim. Bu nedenle istediğiniz herhangi bir kıyafet modelini o an yazımızda bulamıyorsanız bile diğer yeni bölüme kadar olan günlerde eklenmiş olma ihtimali oldukça yüksek bir olasılık olacaktır.

Dolayısıyla yazımızı diğer yeni bölüme kadar ara sıra takip etmeniz de ve sürekli güncel tutulan yazımızı takibe almanız da fayda olacaktır. Dizi de merak ettiğiniz kıyafet modelleri için yorum bölümünden istekte bulunup modellerini net bir şekilde belirtmeyi unutmayın, istediğiniz kıyafet modelinin markası ve fiyatı araştırılıp öne alınarak yazıya en kısa sürede dahil edilecektir. Ufak tefek cinayetler bu akşamki yeni bölümü yayınlanana kadar kendinizi iyi bakın, şık ve çekici kalın.


İstanbullu Gelin 39. bölüm İpek’in giydiği siyah yaka detaylı elbise Trendyol Milla fiyatı 130TL Aynı elbiseyi Ufak tefek cinayetlerin Arzu”suda 8.bölümde giymişti. Ben Arzu’daki duruşunu daha çok sevdim, ya siz?


İstanbullu Gelin 39. bölüm Burcunun giydiği elbise İpekyol fiyatı 400 TL

İstanbullu Gelin 39. Bölüm Esma Sultan’ın giydiği kaban Ekol Online


İstanbullu Gelin 39. bölüm Süreyya Aslı Enver’in giydiği kazak Boyner‘de satışta, sitede arayıp bulabileceğiniz English Factory fiyatı 625 TL ‘den 185.50 TL düşmüş • KOD 520504563_101


İstanbullu Gelin 39. bölüm Süreyya Aslı Enver’in giydiği mont, ceket OUTKASTPEOPLE  bayan versiyonu online satışta bulamadım, erkek olanı bulup koydum. Bayan versiyonunda düğmeler mevcuttur. Her an satışa sunulabilir. 


İstanbullu Gelin 39. bölüm Burcu’nun nişanda giydiği elbise için yüzlerce mesaj aldım, onuda bu hafta içinde bulma şansını yakaladım.
fiyatı 2.900 TL olan bu muhteşem elbise Özgül Engin tasarımına ait,
Dilerseniz İstanbullu Gelin 40. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

16 Comments on “İstanbullu gelin 39.bölüm kıyafetleri”

  1. Ben de Tilbe Saranın kıyafetlerinin markasını merak ediyorum. Yayınlarsanız sevinirim

  2. Merhaba. Siren in kızı ile vedalaşmak için Osmanın evine gittiğinde kullandığı büyük çantanın markasını öğremenilirmiyim

  3. 38. Bölümde Dilara’nın eve gidip kocasına bağırırken boynundan koparıp attığı kolyelerin markasını rica ediyorum. İçim gitti koparınca

  4. Aslınkn siyah beyaz çizgili kazağının altındaki tayt ya da pantolonun markasınıda yazabilirseniz çok mutlu oluruz:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir