İstanbullu gelin 40.bölüm kıyafetleri

Severek takip ettiğim dizilerin başında olan İstanbullu gelin kıyafetleri 40.bölüm modelleri, markaları, fiyatları ile yine bizler dizi henüz yayınlanmadan buralardayız. İstanbullu Gelin dizisi severlerinin diziye olduğu kadar dizi de giyilen kıyafetleri de takip ettiğini bilmeyen yoktur. Her bölümünde ayrı bir heyecan ve olaylar ile dizi severleri kasıp kavuran istanbullu gelin dizisinde bu haftada konakta yaşanan olaylar bitmek bitmiyor. Diğer taraftan Fikret tarafında da sular durulmak bilmiyor. İpek küçük sinsi bir oyunla yine Fikret’i köşeye sıkıştırmıştır ve küçük oyununda istediği sonucu alır. İpek kendini sorumluluk sahibi bir anne gibi göstermeye çalışırken Fikretin doğum gününü Esra ile kutlaması, İpeği haklı çıkartıp okların Fikret’e yönelmesini sağladı.

İpek bu küçük ve başarılı oyunlar ardından hangi planlar içerisine girecek dizinin ilerleyen bölümlerinde hep birlikte göreceğiz. Dizi de tek sevindirici haber Süreyya’nın hamile olması gerek olsa. Fakat bu bölümde Süreyya’nın mutluluğuna gölge düşüyor ve Emir’in zamansız ve toplum içinde yaptığı açıklama ile zor anlar yaşayacaktır. Süreyya gibi bir karakterin tüm bunlara ragmen Emir için yaptığı ve yapacağı tüm fedakarlıklar bitmeyecektir. Faruk ise bu bölümde Emir’e bir kardeşi olacağını söyleyecektir, Emir’in tepkisi tabi ki de olumlu olmayacaktır fakat bu durum ilerleyen bölümlerde düzelecek olaylardan bir tanesi olacak.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Süreyanın giydiği kazak Pull&Bear Tükenmeden koşun derim, yayınlar yayınlamaz tüm modellerin tükendiğini biliyorsunuz, Kazağın farklı renkleri de mevcut.

Esma ise Garip ile ayrılma eşiğindedir.  Esma ve Garip’in hala görüşüyor olması hem yeni evli çiftte hem diğerlerinde gerilime neden olur.  Esma tüm çoçuklarının Garip aşkından sonraki tavırlarından ve yaptığı yanlışlardan iyice sıkılmış ve ayrılma kararını çoktan almıştır. Hiç zaman kaybetmeden Garip ile görüşür ve durumu olduğu gibi anlatır ve ondan ayrılır. Esma ile Garip aşkı devam eder mi dersiniz? Murat ve Bade’nin ani bir karar ile evlenmeleri konakta herkesin asabını bozmaya yetecektir. Oaly üstüne olayların yaşandığı konakta artık Bade’de konağın hanımlarından biri olmuştur. Esma ve Bade ilişkisinin gidişatını bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde net olarak göreceğiz.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Esma Sultan’ın giydiği kaban Ekol fiyatı ise 360 TL

Begüm’ün acısıyla daha da hırslanan Can, Faruk’un peşindedir. Adem ve Dilara’nın boşanma kararını dahi Faruk üzerinden yürütmektedir. Süreyya’nın hamile olduğunu öğrenen Emir, herkesi üzecek bir karar alır. Fikret’in mektupları bulması ise tüm dengeleri alt üst edecektir. Bu kadar detaydan sonra gelin isterseniz asıl konumuz olan dizi kıyafetleri ve modellerinin hangi markalardan seçildiğine geçelim.

Bu hafta istanbullu gelin kıyafetleri modellerinde dikkat çeken kıyafetlerden biri de Süreyyanın giydiği kırmızı kazak oluyor. Tabi ki de kazağı sizler için buldum ve yazının devamında kazağın markasına ve detaylarına ulaşabilirsiniz. Geçen bölümde ekleyemediğim ve arada sizlerinde sorduğu bir kaç modeli yeni bulduğum için yazımıza dahil edeceğim. Süreyyanın hırkası, Bade’nin giydiği hırka ve Muratın giydiği kıyafetlerin detaylarına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Süreyanın giydiği ve sizler tarafından çok sorulan turuncu kaban Koton fiyatı ise 300 TL çantası Rossea koleksiyonundan.

İstanbullu gelin 40.bölüm 9 Mart kıyafetleri
İstanbullu gelin dizi kıyafetleri için yapmanız gereken tek şey, dizinin yeni bölümünde merak ettiğiniz kıyafet modellerini bizlere YORUM bölümünden net bir şekilde iletmeniz’dir. Beğendiğiniz kıyafeti doğru ve net bir şekilde ifade ettiğinize emin olduktan sonra her türlü sorularınızı yine yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetlerin tümü araştırılıp diğer yeni bölüme kadar güncellenip yazıya dahil edilmektedir.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Burcu’nun giydiği siyah elbise Koton‘dan fiyatı ise 50 TL, kolyesi Luzdemia markasından.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Esma Sultan’ın giydiği siyah kaban Ekol fiyatı ise 360 TL


İstanbullu Gelin 40.bölümde Dilara’nın giydiği triko pencereli kazak Twist fiyatı ise 160 TL olarak satışa sunulmuştur.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Süreyanın giydiği Tişört H&M fiyatı ise 60 TL’dir.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Bade’nin kazağı H&M 60 TL indirimde ? Ürün kodu: 0539291003


İstanbullu Gelin 40.bölümde Murat’ın gıydiği gömlek Mavi koleksiyonundan.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Süreyanın giydiği hırka Twist, fakat eski koleksiyondan olduğu için online satışta değil.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Faruk giydiği ve sizler tarafından çok sorulan trençkot Koton fiyatı ise 150 TL’dir.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Esma’nın giymiş olduğu kıyafet Triko Mısırlı koleksiyonundan.


İstanbullu Gelin 40.bölümde Bade’nin giydiği hırka Mavi Muratın deri montu ise Desa koleksiyonundan.
Dilerseniz İstanbullu Gelin 41. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

22 Comments on “İstanbullu gelin 40.bölüm kıyafetleri”

  1. İPEĞİN BLUZÜNÜN ÇOK BEĞENDİM BÜTÜN SİTELERE BAKTIM BULAMADIM ATARMISININZ ÇOK GÜZEL BULAMIYORUM CEVAP BEKLİYORUM

    1. Nor aldım, araştırılıp yazıya dahil edilecektir, istediğiniz kıyafetleri buradan bizlere ulaştırabilirsiniz. Hepsi tek tek araştırılıp yazıya dahil edilecektir.

  2. Istanbullu gelin son bolumde ipegin annesinin evinde giydigi mor renkli trikonjn markasini merak ediyorum

  3. Süreyyanın Şimdi tam Esmanın gelini oldum dedigi sahnede turuncu kabanin uzerine attigi şal hangi markaya ait.tesekkurlrr.

  4. Süreyyanın son sahne gösteri sırasında giydiği turuncu kaban ya da trenckot tarzı ceket

    1. Kaç siteye baktım İpek’in buluzunu nerden olduğunu yayınlamadılar bende çok merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir