İstanbullu gelin 42.bölüm kıyafetleri

Sizlerle olamadığımız son bir kaç günün ardından yeniden İstanbullu gelin 42.bölüm kıyafetleri, markaları fiyatları ile sizlerleyim. Bu hafta her hafta olduğu gibi sizlere düzenli olarak tüm kıyafetleri sunamasam da, elimizden geldiğince bulduğumuz kıyafetleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. 4,5 günlük ayrılıktan sonra kıyafetletlere tüm hızıyla kaldığımız yerden devam ediyor ve bu haftada İstanbullu gelin dizisinde en beğenilen ve sizlerin yorum bölümünden ulaştırdığı merak edilen kıyafetler ile devam ediyor olacağız. İstanbullu gelinde bu hafta konak hiç olmadığı kadar sarsıntılı günler yaşıyor olacak, bu günlerde seçilmiş olan ve dikkatinizi çeken tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbullu gelin 42.bölümde Neler Olacak?

Gerçek bir hikayeden uyarlanan dizinin konusu birçok insanın dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle gelin kaynana konularını ele alan dizi de giyilen kıyafetlerde büyük ilgi topladı. Faruk ve Osman için yüzleşme kaçınılmazdır! Adem’in intiharı ve ardındaki gerçek Süreyya ve Dilara arasında gerilim yaratırken büyük kırılma Boranlar arasında yaşanır. Mektubun Faruk, Esma ve Süreyya arasında sır olarak saklanmış olması diğerlerinin tepkisine neden olur. Fikret için ise artık dengeler tamamen değişmiştir.

Osman ve Burcu’nun konuşmasına istemeden şahit olan Faruk duyduklarından dolayı büyük hayal kırıklığı içerisindedir. İki kardeş arasında yüzleşme kaçınılmazdır. Süreyya ise Dilara ile olan kırgınlığın büyük üzüntüsünü yaşarken Emir’le ilgili beklenmedik bir gelişme gerçekleşecektir.  Sizler için İstanbullu Gelin Dizi Kıyafet Modelleri ve Markaları’nı her hafta derlemeye ve sunmaya devam ediyoruz.

Beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli, markası ve fiyatı için yorum bölümünden istekte bulunabilir, dilediğiniz kıyafet modellerini yine bu bölümden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizi kıyafetlerini satın almak için yapmanız gereken tek şey sitemizi takip edip, kıyafetlerin altına eklenen markaların sitesi yada sosyal medya adreslerinden aynı kıyafeti kendiniz için almak olacaktır. İstanbullu gelin son bölüm kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır.

İstanbullu gelin 42.bölüm 23 Mart Kıyafetleri


Gelelim dizinin kıyafetlerine. Yine İstanbullu gelin Süreyya kıyafetleri ön planda olmaya devam ederken, Dilara kıyafetleri ve İpek kıyafetleri de oldukça merak edilip araştırılıyor. Sizler için bu akşam dizi başlamadan hemen önce İstanbullu gelin kıyafetleri model ver markalarını burada paylaşmış olacağım. Dizi kıyafetlerinin bir sonraki bölüm yayınlanana kadar sürekli editlenip güncellendiğini, ve dizi kıyafet modellerinin;  aksesuarlarının, takılarının ve diziyle alakalı tüm ayrıntıların her gün yeni bilgi ve markaların paylaşıldığını da unutmadan hatırlatalım.


İstanbullu gelin 42.bölüm Süreyya’nın giydiği yeşil elbise Mybestfriends fiyatı ise 1.450 TL

Bu nedenle aradığınız model yada markayı bulamazsanız dahi diğer günlerde yazımız güncellendikçe sizlerle paylaşılmış olması kesindir.  Sitemizi sürekli takip etmeniz sizleri istediğiniz tüm sonuçlara doğrudan ulaştıracaktır. Sizlerin istediği herhangi bir model yazımızda bulunmuyor ise yorum bölümünden istediğiniz kıyafetle alakalı bilgi isteyebilir, detaylarını bizlere sorabilirsiniz. Dizi başladığında görüşmek dileğiyle, mutlu kalın. Bütün dizi ve dizilerde giyilen markaları www.dizikiyafeti.com farkıyla bulun!


İstanbullu gelin 42.bölüm Süreyya’nın giydiği beyaz sweatshirt Mavi markasından, fiyatı ise 80 TL 


İstanbullu gelin 42.bölüm Senem’in giydiği gelinlik Akay Gelinlik markasından.


İstanbullu gelin 42.bölüm İpeğin giydiği elbise ve hırka İpekyol markasından.


İstanbullu gelin 42.bölüm Dilara’nın giydiği pantolon Özgül Engin tasarımıdır.


İstanbullu gelin 42.bölüm Bade’nin giydiği elbise Süleyman Tezcan koleksiyonundan fiyatı ise sadece 80 TL


İstanbullu gelin 42.bölüm Dilaranın giydiği her iki deri ceket Mavi markasından.


İstanbullu gelin 42.bölüm İpeğin taktığı şal Sumejja markasından.


İstanbullu gelin 42.bölüm Dilara’nın taktığı küpeler Zara


İstanbullu gelinde Süreyyanın önceki bölümde taktığı kolye İrisivy markasından.


İstanbullu gelin 42.bölüm Burcunun giydiği tulum Mango fiyatı ise 250 TL


İstanbullu gelin 42.bölüm Burcunun giydiği elbise Zara‘dan.


İstanbullu gelin 42.bölüm Esra’nın giydiği elbise Defacto markasından.


İstanbullu gelin 42.bölüm Senem’in giydiği kırmızı elbise Adil Işık fiyatı ise 150 TL
Dilerseniz İstanbullu Gelin 42. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

21 Comments on “İstanbullu gelin 42.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhabalar Esma Boran’ın Galip ile olduğu sahnede taktığı numaralı gözlüğünün markasını rica ediyorum.

  2. İyi günler 42.bölüm ipeğin boynundaki izleri saklamak için kullandığı eşarbın markası nedir acaba

  3. Merhaba Süreyya’nin 42. bölümde giydiği beyaz kapuşonlu bluzunun markasını ögrenebilir miyim?

  4. Merhaba, süreyyanin enson sahnede emirle sarıldığında bahçede üstündeki hırka hangi marka acaba????

  5. Merhaba Dilara’nın düğün yemeğinde giydiği bluz ve pantolonunm marka ve fiyat bilgisi gelirse sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir