İstanbullu gelin 43.bölüm kıyafetleri

Cuma günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri olan ve benimde severek ve hiç sıkılmadan kıyafetlerini eklediğim dizilerden biri olan İstanbullu gelin 43.bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu haftanın beğenilen kıyafetlerini ve markalarını her hafta olduğu gibi yine ilk olarak sitemiz aracılığı ile kolayca bulabilirsiniz. Önceki bölümlerde beğendiğiniz tüm kıyafetler için ise İstanbullu gelin kıyafetleri kategorisini ziyaret edebilir ve beğendiğiniz bölümün kıyafetlerini ve markalarını daha yakından inceleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kıyafetleri satın almak için yapmanız gereken tek şey ilgili görselin hemen altına eklediğimiz markanın sitesini yada sosyal medya adreslerini ziyaret etmeniz olacaktır. Dizinin kıyafet detaylarını paylaşmadan önce bu hafta konakta nelere tanık olacağız, gelişmeler ne yönde olacak ve bu bölümün kısa bir özetine değinelim istiyorum.

İstanbullu Gelin 43.bölüm’de Neler Olacak?

Süreyya ile Dilara’nın arkadaşlığı sınavda! Faruk, Fikret’in havayolu şirketi hamlesini öfkeyle karşılar. Bunun dışında Osman nedeniyle yaşadığı hayal kırıklığı ile mücadele etmektedir. Adem’in annesi ile görüşmeyi reddetmesi Reyhan’ın Boranlara karşı öfkesini yükseltir. Süreyya ile Dilara’nın arkadaşlığı ise hala sınavdadır. Süreyya, Dilara yüzünden kendi gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. Süreyya İpek, Esra üzerinden kurduğu planı işletir ve amacına bir adım daha yaklaşır. Fakat bu sefer hiç beklemediği bir haber ile karşı karşıya kalacaktır.


İstanbullu gelin 43.bölüm Süreyyanın taktığı sırt çantası Mudo Bej rengi 130 TL diğer rengi ise 100 TL

Faruk, Akif ve Senem’in düğününde hiç ummadığı bir gerçeği öğrendi. İstanbullu Gelin, AB ve 20+ABC1 hedef kitledeki birinciliğini sürdürdü. İstanbullu gelin, AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu. Dizi, AB izleyici kitlesinde 9.19 izlenme oranı ve 21.64 izlenme payı; ve 20+ABC1’de 8.47 izlenme oranı ve 18.49 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu. Görülüyor ki İstanbullu gelin zirvedeki yerini korumaya devam edip yerini kimselere kaptırmayacak!

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, milyonların sevgilisi “İstanbullu Gelin ‘e Boran kardeşler arasında artan gerginlik damgasını vurmuştu. Tesadüfen Osman ile Burcu’nun tartışmalarına şahit olan Faruk hiç beklemediği bir gerçeği öğrendiği günden beri kendine gelememiştir. Hiç beklemediği biryerden hiç beklemediği bir darbe almak Faruğun gücünü tüketmiştir, fakat o her şeye ragmen ailesini bir arada tutabilmek adına ayakta durmaya çalışır.


İstanbullu gelin 43.bölüm Dilaranın gömleği Mavi‘den.

Esma Sultan ile Garip ise sonunda istedikleri tatile çıkmışlardır fakat beklenmedik bir şekilde oda tek kişilik ayrılmış olup aynı odada kalmak zorunda kalma mecburiyetinde kalacaklardır. Esma ile Garip ilişkisi herşeye ragmen sevgiyle devam edecektir.  Dilara ise Adem ile takrar barışma kararı alır, akabinde ise Süreyya ile yollarını ayırmak için çoktan kollarını sıvamıştır. Süreyya ise Dilara’nın üzüntüsü ile kötü günler geçirmekteyken Emir’in süprizi ile duygusal anlar yaşamıştır. Bakalım İstanbullu Geli’nin yeni bölümünde bizleri hangi gelişmeler bekliyor olacak, İstanbullu Gelin cuma akşamı Star Tv ekranlarında…


İstanbullu gelin 43.bölüm Süreyyanın giydiği hırka sandığımız örme triko İpekyol markasından. Sitede kaban olarak geçiyor, ararken bu şekilde bakarsanız kolaylıkla bulabilirsiniz. Fiyat ise 500 TL

İstanbullu Gelin 43.bölüm 30 Mart Kıyafetleri


İstanbullu gelin dizi kıyafetleri arasında beğendiğiniz modelleri her hafta olduğu gibi bu hafta da bizlere yorum bölümünden ualştırmayı sakın unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafetler cevap verilmiyor olsa dahi tek tek okunup araştırılıp yazıya mutlaka bilgisi geldiği an eklenecek ve yazımız istanbullu gelinin diğer yeni bölümüne kadar güncellenecektir.  Şimdilik dizide merak ettiğiniz ve geçen hafta bulamadığım kıyafetleri sizler için yayınlıyor olacağım. Dizi yayınlandıktan sonra istekleriniz ile burada görüşmek üzere, şık ve çekici kalın.


İstanbullu gelin 43.bölüm Süreyyanın giydiği pijama, sabahlık, gecelik Oysho Fiyat 200 TL


İstanbullu gelin 43.bölüm Süreyyanın giydiği kot ceket Mavi’den. 


İstanbullu gelin 43.bölüm Süreyyanın taktığı çanta Mehry Mu Aynı rengi online’de mecvut değil, Lidyana‘da satışta olan çanta fiyatı 550 TL Diğer tüm sitelerde satış fiyatı 800 ile 900 TL arasında değişmektedir. ?  Alternatif olarak ürünün diğer bir modeli (Alt kısımda olan) ise Hooop The Bag markasında bulabilirsiniz.


İstanbullu gelin 43.bölüm İpeğin giydiği trençkot Koton Fiyat 150 TL


İstanbullu gelin 43.bölüm İpeğin giydiği siyah elbise İpekyol‘dan Fiyat 150 TL


İstanbullu gelin 43.bölüm Osmanın giydiği ceket Defacto markasından Fiyat 100 TL


Aslı Enver’in bu bölümde taktığı çantayı ararken onceki bölümlerde taktığı ve bulamadığımız çantayı buldum ve hala almak isteyenler için paylaşmak istedim. İstanbullu gelin 43.bölüm Süreyyanın taktığı çanta Hooop The Bag markasında bulabilirsiniz.


Aslı Enver’in İstanbullu gelinde giydiği belkide en beğendiğim kombinlerinden biriydi, o zamanlar paylaşımını yapamamıştım. Sizlerinde bu kombini cok beğendiğinizi bildiğimden marka bilgisini sunalım istedim. Süreyya’nın istanbullu gelin dizisinde giydiği siyah kadife elbise Zara Fiyat 130 TL topuklu ayakkabılar ise Elle‘den fiyatı 200 TL Dizi’nin bu bölümlerinde Aslı Enver’in muhteşem Styling Ceylan Atınç tarafından yapılıyordu. ?


İstanbullu gelin 43.bölüm Esra’nın giydiği kazak Stradivarius Fiyat 100 TL


İstanbullu gelin 43.bölüm Süreyyanın giydiği tişört LC Waikiki Fiyat 15 TL

 
İstanbullu gelin 43.bölüm Süreyyanın giydiği spor ayakkabılar Adidas markasından.


Aslı Enver’in çekimlerde giydiği ceket Esra Gürses koleksiyonundan.
Dilerseniz İstanbullu Gelin 44. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

8 Comments on “İstanbullu gelin 43.bölüm kıyafetleri”

  1. Süreyya’nın 43. bölümde taktığı baget kesim renkli taşlı küpe hangi markanın acaba? İki haftadır arıyorum yok.

  2. Süreyya’nın 45. Bölümde boynuna fular olarak taktığı eşarp modelini ve markasını öğrenebilir miyim ?

  3. Esma hanımın otel de giydiği beyaz gömleğin markası nedir? Ve Süreyyanın pijamasının üstüne giydiği bej hırka markasını öğrenebilirmiyim, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir