İstanbullu gelin 44.bölüm kıyafetleri

İstanbullu gelin 44.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden markaları sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Yine gülmeli ağlamalı bir bölümü daha sabırsızlıkla beklerken, dizide giyilen tüm kıyafetlerinde aynı sabırsızlıkla beklendiğini artık bilmeyen yoktur. Dizi bitiminden hemen sonra İstanbullu gelin 44.bölüm kıyafetlerinin markalarını sizlerle paylaşmak için buralarda olacağız. Her hafta olduğu gibi bu haftada dizide merak ettiğiniz kıyafetlerin detaylarını açıklayarak yorum kısmından hangi marka olduğuna dair sorularınızı bekliyor olacağız. İstanbullu Gelin dizi kıyafetleri  tamamı için Tıklayın.

Bu aralar bilinmeyen bir sebeple bütün dizilerde belirgin bir durağan dönem söz konusu. En çok izlenen dizilerin bile bu durumdan etkilendiğini belirtelim. Tabi ki bu diziler arasında İstanbullu Gelin diziside yer alıyor fakat en az etkilenen dizilerden olduğunu söyleyebilirim.

Dizilerde konu ve oyunculardan çok kıyafetlerin daha çok merak edilip araştırıldığını duymayan kalmamıştır, fakat bu izlenme oranlarının düşmesi ve durağan dönem nedeniyle dizi kıyafetlerine olan taleplerde azalmaya başlamıştır. Bu durumun bir an önce düzelmesini umut ederek İstanbullu gelinde bu hafta neler yaşanacak kısaca bir göz gezdirelim istiyorum.

İstanbullu gelin 44.bölümde Neler Olacak?

Esma, her şeye rağmen ailesini bir arada tutmak için harekete geçer.
Ada’nın rahatsızlığı konağı endişelendirirken Esma her şeye rağmen ailesini bir arada tutmak için harekete geçer. Fikret ve İpek için yeni bir dönem başlamaktadır.

Dilara’yı kaybettiğini düşünen Süreyya, Osman’ın gitme kararındaki ısrarıyla iyice kendisini yalnız hisseder. Faruk’un Osman’ı engellemiyor olmasına ise inanamamaktadır. Boranlar ailevi dertleriyle mücadele ederken Adem’den gelen beklenmedik haberle sarsılırlar; Reyhan hastaneden kaçmıştır…

Yine birbiriden heycanlı olayların yaşandığı İstanbullu Gelin’in yeni bölümü bu akşam saat 20:00’da Star Tv ekranlarında olacak, diziden sonra kıyafetler için sitemizi ziyaret etmeyi UNUTMAYIN!

İstanbullu Gelin 44.bölüm 6 Nisan Kıyafetleri

Dizide merak ettiğiniz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın, istediğiniz ve merak ettiğiniz tüm kıyafetler bulundukça dizinin diger yeni bölümü yayınlanana kadar yazıya dahil edilmeye devam edecektir. Bu nedenle sizlere cevap vermiyorsak dahi yorumlarınızı ve isteklerinizi mutlaka not aldığımızı unutmayarak isteklerinizi bizlere ulaştırmaya devam edebilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek üzere, şık ve çekici kalın.


İstanbullu gelin 44.bölüm Süreyyanın çok sorulan kolyesi Mers.tr markasından, zincir 695 TL, küçük boy kolye ucu 495 TL


İstanbullu gelin 44.bölüm Süreyyanın giydiği kazak Stradivarius fiyatı 120 TL, ayrıca bu kombinle taktığı kemerde aynı markanın koleksiyonundan.


İstanbullu gelin 44.bölüm Süreyyanın giydiği işlemeli ceket Zara fiyat 470 TL


İstanbullu gelin 44.bölüm Süreyyanın giydiği trençkot Koton‘dan fiyatı ise 150 TL


İstanbullu gelin 44.bölüm Dilaranın giydiği tulum Mudo, ceket Mavi küpeler ise PONPONIERE‘den.


İstanbullu gelin 44.bölüm Süreyyanın taktığı fular Tukutukum markasından.


İstanbullu gelin 44.bölüm Faruğun giydiği kaban Cacharel‘den fiyatı ise 1.400 TL


İstanbullu gelin 44.bölüm Süreyyanın giydiği hırka Pull And Bear fiyatı 80 TL, tükenmeden alın=)
Dilerseniz İstanbullu Gelin 45. ve tüm  eskiYENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

6 Comments on “İstanbullu gelin 44.bölüm kıyafetleri”

  1. 44. Bölümde Süreyya’nın bordo taşlı iki tarafı birbirinden farklı küpesini bulabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir