İstanbullu gelin 46.bölüm kıyafetleri

İstanbullu Gelin kıyafetleri ve markalarına kaldığımız yerden tüm hızıyla devam ediyoruz. İstanbullu Gelin 46.bölüm kıyafetleri yine birbirinden şık ve birbirinden renkli modeller ile dopdolu! Dizinin her bölümünde giyilen kıyafetleri çok seviyor beğeniyoruz. Giyilen kıyafetleri yakından takibe alıyor ve zaman zaman birçoğunu satın almak istiyoruz, tabi fiyatları uygun olanları. Dizilerde kullanılan bir çok markanın kıyafetleri ulaşılamayacak fiyatlarda olması nedeniyle sevilse yada beğenilse bile pek tercih edilmiyor. Özellikle tasarımcıların koleksiyonlarında bulunan modellerin dizilerde kullanımı sonrasında oldukça beğenilmesine ragmen satın alma oranı da bir o kadar düşük oluyor.


Zira düşük yada orta gelirli bütçeli ailelerde yaşayan kişilerin bu tarz tasarımcı kıyafetlerini alması oldukça zor oluyor.  Asgari ücret üzerinden hesaplanırsa bu kıyafetler sadece hayal olarak kalıyor.

Fakat dizilerde kullanılan uygun fiyatlı kıyafetler her zaman daha çok beğeniliyor ve seviliyor. Öyle ki bizler markasını buradan sizlere aktarır aktarmaz ilgili markanın sitesinde beğenilen kıyafet modeli o an tükenmiş oluyor. Yani dizilerde daha uygun ve ulaşılabilir kıyafetlerin kullanılması hem diziyi izleyenlerin hemde markaları olumlu yönde etkiliyor diyebiliriz. Yani buradan dizilerin ünlü Styling sorumlularına vermek istediğimiz mesaj “uygun fiyatlı ve düşük bütçeli kıyafetler” ile de tarz yada şık olunabileceğinin dizilerde gösterilmesi. =)

Bu hafta konakta her zaman ki gibi eğlenceli anlar ve şık kıyafetler bizleri bekliyor olacak, Özellikle dizinin başrol oyuncusu be bu dizide en fazla kıyafetleri merak edilen ve alınan Süreyya (Aslı Enver) kıyafetleri çeşit çeşit modeller ve renklerle ekran başında stil notları aldırmaya devam edecek. Dizinin bu bölümünde ise yine heyecan dolu konu ve hikaye ile ekran başlarına kitli kalacağız.   İstanbullu Gelin Cuma akşamı saat 20:00’da Star Tv’de.

İstanbullu gelin 46.bölümde Neler Olacak ?

Süreyya bu bölümde çocuğun cinsiyetini öğreniyor ve aileye yeni bir minik Süreyya üyesi katılıyor. Kızı olacağını öğrenen Faruk ise sevinçten havalara uçuyor. Sağlıklı bir şekilde çocuklarının gelmesini bekleyen Faruk ve Süreyya arasında bebeğin cinsiyet haberine gölge düşürücek sorunlar başlıyor. İpeğin elindeki koz’u fırsata çevirmek istemesi ile konakta yine soğuk rüzgarlar esmeye başlayacaktır.

Faruk ve Süreyya arasında taşlar yerinden oynuyor! Adem duyduğu gerçekle yıkılmıştır. Faruk ve Süreyya bebeklerinin cinsiyetini öğrenirken, Fikretler’den müjdeli haber gelir; Ada tedaviye cevap vermektedir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Adem planına odaklanır. Boranjet’in lansmanı başarılı geçse de Fikret öne çıkanın yine Faruk olmasından rahatsızdır. Fikret’i geri kazanmak isteyen İpek ise eline geçirdiği koz ile Faruk ve Süreyya arasında taşları yerinden oynatacaktır.

İstanbullu gelin 46.bölüm 20 Nisan Kıyafetleri
Diziyle alakalı tüm isteklerinizi ve beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden net bir şekilde iletebilirsiniz. Kıyafetleri belirtirken renk, sahne ve model bilgilerinin detaylarını vermeyi unutmayın. Bu şekilde istediğiniz kıyafetleri daha net anlayabilir ve kolaylıkla kısa sürede sizlere ulaştırmaya devam ederiz.  Dizi yayınlandıktan hemen sonra bizler isteklerinizi almak üzere buralarda olacağız, o zamana kadar kendinize iyi ve şık bakın.=)


İstanbullu gelin 46.bölüm Süreyya’nın giydiği bluz Oh wonder küpeler Zekiye Koçarslan.


İstanbullu gelin 46.bölüm Süreyya’nın giydiği mavi çiçekli elbise Boho Loves Elif Mısırlı tasarımlarından.


İstanbullu gelin 46.bölüm Süreyya’nın giydiği elbise Mybestfriends fiyatı 2.750 TL


İstanbullu gelin 46.bölüm Süreyya’nın giydiği elbise Nammu markasından.


İstanbullu gelin 46.bölüm Süreyya’nın giydiği ceket H6 by Hazal Ozman fiyatı  1.550 TL çantası ise Misella fiyatı 590$


İstanbullu gelin 46.bölüm Süreyya’nın giydiği ceket Mudo fiyatı 230 TL


İstanbullu gelin 46.bölüm Süreyya’nın giydiği kazak Mango Fiyatı 160 TL


İstanbullu gelin 46.bölüm Burcu’nun giydiği şort detaylı tulum Rue Online fiyatı 390 TL Bu kombinde kullandığı küpeler ise Urban Queen‘den.


İstanbullu gelin 46.bölüm Süreyya’nın giydiği kot ceket Mavi’den. Fiyatı 190 TL


İstanbullu gelin 46.bölüm Burcu’nun giydiği takım elbise İpekyol‘dan. Bu kombinde kullandığı küpeler ise Urban Queen‘den.


İstanbullu gelin 45.bölüm Burcu’nun giydiği bu kombin çok sorulmuştu fakat eski sezondan olduğu için paylaşmamıştım, fakat hala arayanlar için boşa vakit kaybetmemeleri için kıyafetin H&M‘den olduğunu ve eski sezon bir kıyafet olduğunu belirtelim. Yani online satışta mevcut degil, boşuna aramayın. =)


İstanbullu gelin dizisinden ilk bölümden bu yana sorulan Aslı Enver’in giydiği gelinlikleride sizlere bu bölümde açıklamak istiyorum. İlk görseldeki gelinlik Ju İstanbul‘dan. O zamanlar paylaşamadığımız bu gelinlik şu günlerde hala ısrarla sorulduğu için paylaşalım istedik. Açıkçası dışarda bir yerlerde bu gelinliği görsek büyük ihtimalle burun kıvırır bakmazdık bile, ama Aslı Enverdeki duruşunu cok sevdik. 🖤 ■ 2.ci görseldeki gelinlik ise Akaybridal 💫 ‘dan.  Sizler nasıl buldunuz ve hangi gelinliği daha çok sevdiniz, yorumlarınızı bekliyoruz. 💥


İstanbullu gelin 45.bölüm İpek giydiği bu spor ayakkabılarda hala sorulduğu için bu bölüme ekliyorum. Spor ayakkabılar Skechers Türkiye’den.


Aslı Enver’in İstanbullu Gelin dizisinin 45.Bölümde taktığı küpeler Kısmet By Milka‘dan.


Aslı Enver’in İstanbullu Gelin dizisinin 45.Bölümde taktığı gözlük TomFord Gözlük kodu: FT0571
Dilerseniz İstanbullu Gelin 47. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

29 Comments on “İstanbullu gelin 46.bölüm kıyafetleri”

 1. 46. Bolum mavi elbise boho loves elif misirli bilgisini vermissiniz
  Ve koton olarak sonuc cikiyor yalnis bilgi kotonun degil bu elbise!!
  Benzeri ve kirmizisi var zeynep isimli tasarimciya ait
  O mavi elbise hangi firmaya ait dogru bilgiyi paylasirsaniz sevinirim

  1. Verdiğimiz bilgiler birebir diziden alınan bilgi ve markalarla sizlere sunulmaktadır. Yani elbiseyi bulamamış olmanız bizim yanlış bilgi verdiğimiz anlamına gelmiyor. Düşüncesizce yorumlar yapmayalım lütfen! Elbiseye gelince ilgili kişinin sadece İnstagram adresi mevcut birebir siteleri yok, ÖNCE ARAŞTIRIN DÜZGÜNCE SONRA YORUM YAPIN.

 2. Merhabalar 46. Bölüm de ipek le ademin şirketteki sahnesinde ipek in taktiği gold renginde zinciri olan siyah çantanın markası nedir lütfen cevap verin 🙈 teşekkürler

  1. Malesef bilgisi gelmedi ama yeni bölüme kadar gelebilme ihtimali yüksek, zaten bulamadığım tüm kıyafetleri en son eklediğim bölümde tekrar yayınlıyorum. Bulur bulmaz mutlaka paylaşırım, takipte kalın lütfen.

 3. Merhabalar
  Bir kaç kez dir soruyorum cevap alamadım lütfen 42. Bölümde (İpek bilginin )Esma Boran’ın Galip ile olduğu sahnede taktığı numaralı gözlüğünün markasını nedir?

  1. Merhaba, bir kaç bölümdür okuyorum fakat bulamadığım için bilgisini iletemedim. Bulduğum an en son bölüm kıyafetlerine eklerim. İlginize teşekkürler.

 4. İsteklerinizin tamamı okunup not alınmıştır, Diğer yeni bölüme kadar isteklerinizi araştırmaya devam ediyor ve yazıya dahil ediliyor olacağım. Şimdilik bulduğum bir kaç modeli paylaştım. Diğer bulduğum modeller için takipte kalmaya ve isteklerinizi ulaştırmaya devam edin.

 5. Merhaba süreyyanın elbiseleri ve kapının önünde gariple konuşutken giydiği ceket markaları nedir acaba

 6. Merhaba Süreya’nın 20nisan bölümünde Adem’in evinde giydiği mavili uzun elbisenin nereden olduğunu paylaşırsanız çok sevinirim.

 7. Merhaba,

  Süreyya’nın 46.bölüm ilk sahnesinde giydiği uzun kırmızı elbise ve Adem’in evinde giydiği uzun elbise marka ve fiyat bilgisi verir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir