İstanbullu gelin 47.bölüm kıyafetleri

İstanbullu gelin 47.bölüm kıyafetleri ve bu bölümde giyilen kıyafetler ile yine sizlerleyiz. İstanbullu gelin kıyafetleri ile alakalı tüm merak ettiğiniz kıyafetleri ve önceki bölümlerle alakalı merak ettiğiniz kıyafetlerin markalarına İstanbullu gelin kıyafetleri kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde ise konakta yine kara bulutlar kendisini gösteriyor. Son bir kaç bölümdür Adem ile arası düzelen Boran ailesi için yine birbirinden sinsi planlar ve olaylar peşlerini bırakmayacak ve bu olaylar Adem tarafından kusursuz bir şekilde devam ettirilecektir.

Aslında Boran ailesinden intikam almak isteyen Adem ile Faruk’un arasının düzelmesine herkes çok sevinmişti. Zira dizide ki bu intikam duygusu artık ciddi anlamda izleyenleri sıkmaya başladı. Tam aralar düzelmişken yine izleyeceğimiz bölümlerde Adem ve intikam olayları ile dolu sıkıcı sahneler bizi bekliyor olacak.

Bana kalırsa artık dizinin senaryosunda Ademin rolüne son verilmesi ve senaryonun başka yönlere değinmesi gerekiyor. Zira olaylar bu şekilde durağan ve kendi tekrarlayan durumlar ile devam ederse dizinin yakın zamanda kan kaybedeceğine inananlardanım. Sosyal medyada yapılan tüm eleştirilerde benim söylediklerimi doğrular nitelikte ilerliyor. Umarım yapımcılar bu durumun farkına varıp bir an önce dizinin seyrine farklı bir yön verirler.

İstanbullu Gelin 47.bölümde Neler olacak ?

Süreyya, Faruk’a olan güvenini sorguluyor!
Faruk’un, Adem’i köşeye sıkıştırmak için yaptığı plan Süreyya’da büyük hayal kırıklığı yaratır. Süreyya kocasına karşı olan güvenini sorgularken Dilara ile olan dostluğunu tekrar tehlikeye sokmak istemez. İpek yarattığı tablonun keyfini çıkarmaktadır. Murat’ın ani yurt dışına taşınma kararı ise konağa bomba gibi düşer. Adem, Boranları yıkmak için adımlarını atmaya başlar. Faruk’un ise önemli bir karar vermesi gerekmektedir.

İstanbullu Gelin 47.bölüm 27 Nisan Kıyafetleri
Dizinin bu bölümünde diziyle alakalı tüm isteklerinizi ve beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden net bir şekilde iletebilirsiniz. Kıyafetleri belirtirken renk, sahne ve model bilgilerinin detaylarını vermeyi unutmayın. Bu şekilde istediğiniz kıyafetleri daha net anlayabilir ve kolaylıkla kısa sürede sizlere ulaştırmaya devam ederiz.  Dizi yayınlandıktan hemen sonra bizler isteklerinizi almak üzere buralarda olacağız, o zamana kadar kendinize iyi ve şık bakın.=)


İstanbullu gelin 47.bölüm Süreyya’nın giydiği sweatshirt New Balance fiyatı ise 190 TL, Boyner‘de bulabilirsiniz.


İstanbullu gelin 47.bölüm Bade’nin giydiği bluz İpekyol fiyatı 230 TL


İstanbullu gelin 47.bölüm Süreyya’nın giydiği pijama takımı Dusk&Dawn‘dan. Sitede aynı modeli mevcut değil benzer modelini ekliyorum. Sponsor bilgisi ile teyit edildi.


İstanbullu gelin 47.bölüm İpek’in giydiği elbise RueOnline fiyatı ise 550 TL kolyesi Kreatif Takı’dan.


İstanbullu gelin 47.bölüm Esma’nın giydiği sabahlık Zara‘dan fiyatı 470 TL


İstanbullu gelin 47.bölüm Süreyyanın giydiği elbise BsL‘den. Fiyatı ise 130 TL


İstanbullu gelin 47.bölüm Bade’nin giydiği kazak Twist fiyatı 230 TL


İstanbullu gelin 47.bölüm Burcu’nun giydiği etekli takım elbise Trendyol‘dan.


İstanbullu gelin 47.bölüm Burcu’nun giydiği ceket Twist fiyatı 300 TL


İstanbullu gelin 47.bölüm Murat’ın giydiği üst Adidas‘dan.


İstanbullu gelin 46.bölüm Dilara’nın giydiği elbise Zara‘dan. Fiyatı 240 TL
Dilerseniz İstanbullu Gelin 4. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

8 Comments on “İstanbullu gelin 47.bölüm kıyafetleri”

  1. 25.bölüm yasak elma da Zeynebin giydigi beyaz triko kazağın markasını öğrenebilir miyim lütfen?

  2. Merhaba. Ozcan Deniz in giydigi ustü lacivert tabanı açik renk olan spor ayakkabinin markası nedir?

  3. buradaki fotoğraflardan birinde de gördüğümüz Fikret’in güneş gözlüğü nerden acaba? (iki defadır gözlük soruyorum bu sefer bulunur inşallah 😎) çok teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir