İstanbullu gelin 48.bölüm kıyafetleri

Herkese merhabalar, başladığı günden bu yana hala heyecanla izlediğim ve izlemekten keyif aldığım İstanbullu gelin 48.bölüm kıyafetleri ile yine sizlerleyim. Sezon başında başlayan bir çok dizinin aksine istanbullu gelin dizisi her bölümü ile merak uyandırmaya ve sevilmeye devam ediyorken dizi de giyilen kıyafetlerede en az dizinin oyuncuları ve konusu kadar sevildiğini bilmeyeniniz yoktur heralde. Bu nedenle dizinin her hafta yayınlanan yeni bölümünde giyilen kıyafetleri sitemizde kolaylıkla bulabilir, markalarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz dizide giyilen kıyafetleri kendiniz içinde satın alıp dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Öncelerde dizilerde giyilen yada tercih edilen kıyafetler ulaşılabilir fiyatların dışında olduğu için, insanlar bu kıyafetleri beğense de çok fazla bir ilgi göstermiyorlardı. Şimdilerde ise bizlerin hali hazırda alışveriş yaptığımız markaların dizilere olan sponsorluğu ile giydirilen kıyafetler oldukça merak edilip seviliyor. Kendi için kıyafeti satın almak isteyenler ise ilk olarak sitemiz aracılığı ile sevdiği kıyafetin markasına ulaşıp, kolaylıkla satın alıyor. Özellikle istanbullu gelin kıyafetleri oldukça ulaşılabilir fiyatlarla izleyenlerini sevindiriyor.

Sizlerde tüm dizilerde beğendiğiniz herhangi bir kıyafet için sitemize her hafta düzenli olarak eklenen dizi kıyafetleri kategorisinden ilgili kategoriyi ziyaret edebilir, merak ettiğiniz kıyafetlerin markalarına ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz yada sevdiğiniz kıyafet modeli yazımızda bulunmuyorsa ise yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz modeli ilgili dizinin son bölüm kıyafetlerinin yayınlandığı yazısının altından yorum bölümüne istediğiniz kıyafeti net bir şekilde belirtmek olacaktır. İstediğiniz kıyafetler ön plana alınarak araştırmalar yapılıp dizinin diğer yeni bölümüne kadar sizlere ulaştırılmaya devam edecektir.

İstanbullu gelin 48.bölümde Neler Olacak ?

Adem’in Faruk’a öfkesi dinmiyor!
Adem yaşadığı hayal kırıklığıyla öfkesini gitgide körüklemektedir. Faruk’un Adem’le yüzleşmesi Esma ve Süreyya arasında gerilim yaratır. Faruk’la karşı karşıya gelen Akif için zor günler kapıdadır. Boranlar kendi aralarında yaşanılanları hazmetmeye çalışırken İpek’in hamlesi Fikret’i büyük bir karara sürükler. Her şeye rağmen gerçekleştirilen lansmanda ise Boranları bambaşka bir sürece taşıyacak haber gelir.

İstanbullu gelin 48.bölüm 4 Mayıs Kıyafetleri
Dizinin bu bölümünde diziyle alakalı tüm isteklerinizi ve beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden net bir şekilde iletebilirsiniz. Kıyafetleri belirtirken renk, sahne ve model bilgilerinin detaylarını vermeyi unutmayın. Bu şekilde istediğiniz kıyafetleri daha net anlayabilir ve kolaylıkla kısa sürede sizlere ulaştırmaya devam ederiz.  Dizi yayınlandıktan hemen sonra bizler isteklerinizi almak üzere buralarda olacağız, o zamana kadar kendinize iyi ve şık bakın.=)


İstanbullu gelin 48.bölüm Süreyyanın giydiği etek Aski Nişantaşı fiyatı 69 TL


İstanbullu gelin 48.bölüm İpek’in giydiği abiye elbise Barrus‘dan.


İstanbullu gelin 48.bölüm Süreyyanın giydiği siyah elbise THE LATEST THING fiyatı 365 TL


İstanbullu gelin 48.bölüm İpek’in giydiği tulum Rue online fiyatı ise 295 TL


İstanbullu gelin 48.bölüm Süreyyanın giydiği tulum LC Waikiki kazak Triko Mısırlı, bandana ise Pull&Bear‘den.


İstanbullu gelin 48.bölüm Süreyyanın giydiği mavi kazak Mango‘dan fiyatı 180 TL


İstanbullu gelin 48.bölüm Süreyyanın taktığı kolye ve küpe Sedef Cengiz‘den. Küpe 1.150 kolye ise 5.500 TL (Pırlanta taşlı olduğunu belirtelim.)


İstanbullu gelin 48.bölüm Süreyyanın giydiği siyah blazer ceket Zara‘dan. fiyatı ise 300 TL


İstanbullu gelin 48.bölüm Süreyyanın giydiği kiremit rengi kazak Zara‘dan fiyatı 170 TL KOD: 9874/007


İstanbullu gelin 48.bölüm Dilara’nın giydiği elbise Adil Işık, Cengiz Abazoğlu koleksiyonundan.


İstanbullu gelin 48.bölüm Dilara’nın giydiği elbise Raisa Venessa, Trendyol‘da satışta fiyatı 500 TL


İstanbullu gelin 48.bölüm Süreyyanın giydiği elbise Mango‘dan fiyatı 190 TL


İstanbullu gelin 48.bölüm Süreyyanın giydiği elbise Mango‘dan fiyatı 350 TL


İstanbullu gelin 47.bölüm Süreyyanın giydiği tişört Askı Nişantaşı‘dan fiyatı ise sadece 35 TL


Aslı Enver’in İstanbullugelin dizisinde giydiği spor ayakkabı Newbalancetr Fiyatı 365 TL Sitesinde ürün tükenmiş Boyner de satışta, #ceket Bershka collection 100 TL, pantolon ise Stradivarius 100 TL 💫


İstanbullu gelin 47.bölüm Esma’nın giydiği hırka Triko Mısırlı‘dan.
İstanbullu Gelin 49. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

5 Comments on “İstanbullu gelin 48.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir