İstanbullu gelin 49.bölüm kıyafetleri

Acı tatlı, gülmeli ağlamalı bir çok bölüm ile kıyafetlerini sunduğumuz İstanbullu gelin 49.bölüm kıyafetleri ile bu haftada sizlerleyiz. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde yine heyecanlı anlar bizleri bekliyor olacak. Dizinin bu bölümünde çok kıyafet seçimi olmasa da yinede merak ettiğiniz tüm kıyafetleri sunabilmek için her hafta düzenli olarak eklediğimiz İstanbullu gelin kıyafetleri ve markalarını sunmaya devam ediyoruz. Özellikle dizi de Süreyya karakterini canlandıran Aslı Enver’in kıyafetleri oldukça merak edilip soruluyor. Hatta set fotograflarında görülen kıyafetler görüldüğü ilk andan itibaren soruluyor ve sorgulanıyor. Fakat biliyorsunuz ki bir çok kıyafeti sizlere dizi yayınlandıktan hemen sonra sunmaya ve paylaşmaya çalışıyorum. Fakat dayanamadığım bir çok kıyafeti de dizi yayınlanmadan hemen önce sunduğumuz olmuştur. Bu hafta dizinin bu bölümünde göremeyeceğiniz fakat bir sonraki bölümde göreceğiniz, Aslı Enverin doğum günü sebebi ile sosyal medya da paylaşılan fotoğraflarda Aslı’nın giydiği elbise ve bluz çok soruldu. Elbisenin Mango’dan olduğu detayını verip, yayınlandığı bölümde sizlere sunacağımızı belirtelim.


İstanbullu gelin 49.bölüm Süreyanın çantası Misela‘dan. Ceketi ise H6 by Hazal Ozman

İstanbullu Gelin 49.bölümde Neler Olacak ?

İyi kötü, tatlı acı bir çok duygunun yaşandığı 48.bölümde sunduğumuz kıyafetlerin markalarının tamamını ilgili bölümlerde bulabilir, kendiniz için satın alabilirsiniz. İstanbullu gelinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde ise heyecan dorukta. Faruk Hayatta mı?


Faruk’a ulaşamayan Boran’lar iyice endişelenmeye başlamıştır. Esma, Adem’den şüphelenmektedir. Bir süre bekledikten sonra emniyet ile irtibata geçerler ve Faruk’un cüzdanına ulaşırlar. Adem kendisini aklamak için eski tanıkları ile irtibata geçerek Faruk’u bulmaya çalışır. Esma ise Akif’ten Adem ile ilgili dosyayı polise vermesini ister. Vakit geçtikçe ümidini kaybetmeye çalışan Süreyya’nın en büyük destekçisi Esma Hanım olur. Süreyya’dan kendine anne demesini isteyen Esma Sultan bu hamlesi ile herkesi şaşırtır. Acı veren bekleyiş umulmadık bir isimden gelen haberle biter. Peki aldıkları haber doğru mudur? Faruk hayatta mıdır?

İstanbullu gelin 49.bölüm 11 Mayıs Kıyafetleri
İstanbullu gelin yeni bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm isteklerinizi bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. İsteklerinize öncelik verilerek araştırmalarımızı yaptığımız unutmayarak istediğiniz kıyafeti lütfen net bir şekilde bizlere ulaştırın. İstanbullu Gelin kıyafetlerini aldığımız notlar itibari ile diğer yeni bölüme kadar eklemeye devam ediyor ve yazımızı her daim güncelliyoruz. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modelinin markası için sürekli kontrol etmeyi unutmayın. Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan hemen burada isteklerinizi almak üzere sizleri bekliyor ve araştırmaya başlıyor olacağız. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek üzere, MUTLU KALIN.


İstanbullu gelin 49.bölüm Süreyanın giydiği pantolon Zara fiyatı 240 TL hırkası ise Oysho 240 TL


İstanbullu gelin 49.bölüm Dilara’nın giydiği ceket Adil Işık fiyatı 500 TL


İstanbullu gelin 49.bölüm Süreyanın giydiği tişört Mudo, hırkası ise Adil Işık‘dan.


İstanbullu gelin Süreyanın taktığı bilezikleri Mtoy Jewelry  fiyatı 350 TL


İstanbullu gelin 48.bölüm Burcu’nun elbisesi Ömür Özer‘den.


İstanbullu gelin Esma’nın giydiği hırka Triko Mısırlı‘dan.
İstanbullu Gelin 50. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

9 Comments on “İstanbullu gelin 49.bölüm kıyafetleri”

  1. 49. Bölüm faruğu hastanede ziyarete gelen gözdenin kıyafeti nereden açaba ve fiyatı kaç para teşekkürler

  2. Merhaba Didem inselel in giydigi elbise nereden acaba nasil temin edebiliriz biz markasini soyleyebilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir