İstanbullu gelin 50.bölüm kıyafetleri

Yine kahkahalarla dolu İstanbullu Gelin 50.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan İstanbullu gelin dizisinin yeni bölümünde keyifli ve eğlenceli anlar bizleri bekliyor. Dizinin geçen bölümünde dahil olan Gözde karakteri ve zaman zaman dizide yer alan renkli ve eğlenceli bir karakteri yansıtan Defne Samyeli’nin canlandırdığı Siren dizinin bu bölümünde kahkaha dolu anlar yaşatacak. Özellikle bu akşam giyilen kıyafetler sizler tarafından fragmanda görülür görülmez sorulmaya başlandı bile. İstanbullu gelin 50.bölüm kıyafetleri markaları için dizinin yeni yayınlanacak yeni bölümünden hemen sonra yazımızın devamında açıklanacaktır.

Aslı Enver (Süreyya) bu bölümde giydiği çiçekli elbise ve bu elbisenin üstüne giydiği bluz görünümlü hırkası geçtiğimiz günlerden bu yana çok sorulmuştu. Bu nedenle bu kıyafetleri dizi henüz yayınlanmadan sizlerle yazımızın devamında şimdi açıklıyor olacağım. İstanbullu Gelin tüm bölüm kıyafetlerin ilgili kategorimizden ulaşabilir, merak ettiğiniz tüm kıyafetlerin markalarına kolaylıkla alakalı bölümden öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz yada yayınlanmamış olan yada yeni bölümde yayınlanacak olan tüm kıyafetler modelleri ile alakalı isteklerinizi her hafta olduğu gibi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.


İstanbullu gelin 50.bölüm Siren’in tulumu Barrus London‘dan.

Dizinin her bölümünde giyilen kıyafetleri çok seviyor beğeniyoruz. Giyilen kıyafetleri yakından takibe alıyor ve zaman zaman birçoğunu satın almak istiyoruz, tabi fiyatları uygun olanları. Dizilerde kullanılan bir çok markanın kıyafetleri ulaşılamayacak fiyatlarda olması nedeniyle sevilse yada beğenilse bile pek tercih edilmiyor. Özellikle tasarımcıların koleksiyonlarında bulunan modellerin dizilerde kullanımı sonrasında oldukça beğenilmesine ragmen satın alma oranı da bir o kadar düşük oluyor. İstanbullu gelin kıyafetleri ulaşılabilir fiyatlar ile izleyenlerini sevindiriyor ve stil notları aldırmayı her hafta başarıyor.

İstanbullu gelin 50.bölümde Neler Olacak ?

Faruk ve Süreyya’yı bekleyen yeni kriz
Fikret’in konağa getirdiği konuk herkeste merak yaratırken, Adem planı işlediği için memnundur. Düğün için gelen Siren’in verdiği haber hem Garip hem de Boranlar için büyük sürpriz olur. Senem’in Akif’ten şüphelenmesiyle girdiği macera ise Faruk ve Süreyya için bambaşka bir yüzleşmenin habercisidir.

İstanbullu gelin 50.bölüm 18 Mayıs Kıyafetleri
İstanbullu gelin yeni bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm isteklerinizi bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. İsteklerinize öncelik verilerek araştırmalarımızı yaptığımız unutmayarak istediğiniz kıyafeti lütfen net bir şekilde bizlere ulaştırın. Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan hemen burada isteklerinizi almak üzere sizleri bekliyor ve araştırmaya başlıyor olacağız. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek üzere, MUTLU KALIN.


İstanbullu gelin 50.bölüm Süreyanın giydiği beyaz elbise Mybestfriends fiyatı 1.100 TL


İstanbullu gelin 50.bölüm Süreyanın taktığı bileklikler Merstr‘den.


İstanbullu gelin 50.bölüm Süreyanın taktığı küpe Mila Bijoux kemer Stradivarius‘den.


İstanbullu gelin 50.bölüm Burcu’nun giydiği elbise Zara fiyatı 170 TL


İstanbullu gelin 50.bölüm Süreyanın taktığı kolyeler Mtoy Jewelry Design‘den.


İstanbullu gelin 50.bölüm Dilara’nın giydiği trençkot Ekol Online fiyatı ise 400 TL


İstanbullu gelin 50.bölüm İpek’in gıydiği elbise Aisa TR‘den.


İstanbullu gelin 50.bölüm Burcu’nun giydiği kırmızı elbisesi Aisa TR‘den.


İstanbullu gelin 50.bölüm Süreyanın giydiği elbise Mango‘dan Fiyatı 250 TL


İstanbullu gelin 50.bölüm İpek’in gıydiği elbise Aisa TR‘den.


İstanbullu gelin 50.bölüm Süreyanın giydiği hırka Mango‘dan Fiyatı 120 TL


İstanbullu gelin 50.bölüm Siren’in giydiği bluz ve etek Mybestfriends‘den.


İstanbullu gelin 50.bölüm Esmanın giydiği elbise Ekol Online‘den.


İstanbullu gelin 50.bölüm Süreyanın giydiği topuklu ayakkabılar İlvi fiyatı 900 TL
İstanbullu Gelin 51. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

43 Comments on “İstanbullu gelin 50.bölüm kıyafetleri”

 1. YAZDIM TEKRAR YAZIYIRUM İSTANBULLU GELİN 50 BÖLÜM SÜREYYANIN GİYDİĞİ ÇİÇEKLİ ELBİSENİN ALTINDA GİYDİĞİ SÜVET ÇİZMELERİN MARKASINI SORMUŞTUM MAALESEF CEVAP ALAMADIM YAZARSANIZ SEVİNİRİM

 2. Merhaba Dilaranin 50. Bölümde ademin supriz yaptığı sahne de üzerinde olan elbisenin markasını öğrenebilir miyim? Tesekkur ederim.

 3. 50. Bölümde Siren ve Boğaç inda bulunduğu yemekte Ipek in giydiği omzu açık buluz ‘ün markası nedir?

  1. Aisa diye bir marka var sadece İnstagram adresleri var. Online sitelerini bende bulamadım. Ama İnstagram’da mevcut sayfaları bulunmaktadır.

  1. Aisa diye bir marka var sadece İnstagram adresleri var. Online sitelerini bende bulamadım. Ama İnstagram’da mevcut sayfaları bulunmaktadır.

 4. Merhabalar Süreyya’nın 50. Bölümde giydiği kamel rengindeki trençkotun markasını öğrenebilir miyiz?

 5. 50 BÖLÜM İPEĞİN GİYDİĞİ SİYAH ELBİSE ETEKLERİ BEYAZDI ELBİSENİN MARKASINI ÖĞRENEBİLİRMİYİZ

  SÜREYYANIN GİGYDİĞİ ELBİSENİN ALTINA ÇİZMELRİN MARKASINI

 6. Iyi akşamlar. Süreyya nın giydiği düşük omuzlu beyaz elbisenin markasını yazarsanız sevinirim.

 7. Merhaba
  İstanbullu Gelin dizisinin 50.bölümünde kadroya yeni dahil olan Didem İnselel’in ( dizideki adı Gözde) konağa ziyarete geldiğinde giydiği uzun siyah ceket/pardesünün markasını öğrenmek istiyorum. Ceketin fotoğrafını Didem İnselel’in instagram hesabında görebilirsiniz. Bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir