İstanbullu gelin 51.bölüm kıyafetleri

Herkese merhabalar, Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan İstanbullu gelin dizisinin yeni bölümünde keyifli ve eğlenceli anlar bizleri bekliyor.  İstanbullu gelin 51.bölüm kıyafetleri ile yine çok konuşulacağa benziyor. Konakta bu akşam uzun süredir beklenen Burcu ve Osman düğünü gerçekleşiyor. Hayatının en mutlu anlarını yaşayacak olan Burcu ve Osman bölümün ilgi odağı haline gelen çiftlerinden biri olacak. Osman ve Burcunun yanı sıra konakta bu akşam düğün münasebeti ile tercih edilen kıyafetler birbirinden güzel ve özel tasarımcılara ait. Tabi ki dizi bitiminden hemen sonra kıyafetlerin markalarını sizlere sunmak üzere buralarda olacağım.

Öncelerde dizilerde giyilen yada tercih edilen kıyafetler ulaşılabilir fiyatların dışında olduğu için, insanlar bu kıyafetleri beğense de çok fazla bir ilgi göstermiyorlardı. Şimdilerde ise bizlerin hali hazırda alışveriş yaptığımız markaların dizilere olan sponsorluğu ile giydirilen kıyafetler oldukça merak edilip seviliyor. Kendi için kıyafeti satın almak isteyenler ise ilk olarak sitemiz aracılığı ile sevdiği kıyafetin markasına ulaşıp, kolaylıkla satın alıyor. Özellikle istanbullu gelin kıyafetleri oldukça ulaşılabilir fiyatlarla izleyenlerini sevindiriyor.

Beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli, markası ve fiyatı için yorum bölümünden istekte bulunabilir, dilediğiniz kıyafet modellerini yine bu bölümden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizi kıyafetlerini satın almak için yapmanız gereken tek şey sitemizi takip edip, kıyafetlerin altına eklenen markaların sitesi yada sosyal medya adreslerinden aynı kıyafeti kendiniz için almak olacaktır. İstanbullu gelin son bölüm kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır.

İstanbullu gelin 51.bölümde Neler Olacak ?

Süreyya, Gözde’ye varlığının onların ilişkisi üzerinde bir etkisini olmayacağını söyler. Fakat Faruk’u affetmesi bu durumu sindirmesi kolay olmayacaktır. Adem’in hızla harekete geçmesi ile Gözde’nin şirketi ile anlaşma imzalanır. Fikret bu sayede Gözde ile Faruk arasındaki ilişkiyi öğrenir. Faruk’un da hata yapabilmesi içten içe hoşuna gitmiştir. Siren ise Boğaç’ın onu dolandırmak istediğini anlar ve evliliğini bitirme kararı alır. Osman düğün hazırlıkları sırasında kendisine yer bulamadığı için zaman zaman boğulmaktadır. Nikah günü geldiğinde ise beklenmeyen bir karar ile herkes şaşkın kalacaktır.

İstanbullu gelin 51.bölüm 25 Mayıs Kıyafetleri 
Dizinin bu bölümünde diziyle alakalı tüm isteklerinizi ve beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden net bir şekilde iletebilirsiniz. Kıyafetleri belirtirken renk, sahne ve model bilgilerinin detaylarını vermeyi unutmayın. Bu şekilde istediğiniz kıyafetleri daha net anlayabilir ve kolaylıkla kısa sürede sizlere ulaştırmaya devam ederiz.  Dizi yayınlandıktan hemen sonra bizler isteklerinizi almak üzere buralarda olacağız, o zamana kadar kendinize iyi ve şık bakın.=)


İstanbullu gelin 51.bölüm Süreyya’nın giydiği elbise JU İstanbul‘dan.


İstanbullu gelin 51.bölüm Süreyya’nın takıları Begüm Khan‘dan.


İstanbullu gelin 51.bölüm Siren’in giydiği bluz Ais TR’den (Sadece İnstagram sayfası vardır.)


İstanbullu gelin 51.bölüm Siren’in giydiği elbise Gülçin Çengel imzalı.


İstanbullu gelin 51.bölüm Süreyya’nın giydiği elbise Network fiyatı 1520 TL


İstanbullu gelin 51.bölüm Burcu’nun giydiği mavi elbise H&M fiyatı 70 TL


İstanbullu gelin 51.bölüm Süreyya’nın kullandığı maskara Avon Big &Maskara koleksiyonundan.


İstanbullu gelin 51.bölüm Esma Sultanın giydiği elbise Oleg Cassini koleksiyonundan.


İstanbullu gelin 51.bölüm Burcu’nun giydiği gelinlik SAGAZA Madrid markasından.


İstanbullu gelin 51.bölüm Sanem’in giydiği elbise Adil Işık fiyatı 300 TL


İstanbullu gelin 51.bölüm Dilara’nın giydiği elbise Rue Online fiyatı 1.290 TL


İstanbullu gelin 51.bölüm Süreyya’nın küpeleri BEGÜM KHAN’dan. fiyatı 4.224 TL 
İstanbullu Gelin 52. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

25 Comments on “İstanbullu gelin 51.bölüm kıyafetleri”

  1. Gözdenin 49.bölümde hastaneye gelirken giydigi eteğin markasini öğrenebilirmiyim lütfeeennnnnn….

  2. Merhaba 48. Bölümde faruk un giydiği sısme mont hangi marka ne kadar bilgi verir misiniz şimdiden tesekkürler

  3. Merhaba İstanbulu gelinin 51.bölümde Esma sultanın giydiği lacivert elbisenin yakası işlemeli olan markasını öğrenebilir miyim?

  4. Merhaba cevaplarsaniz sevinirim…49.bölüm Gözdenin hastaneye gelirken giydigi eteğin markasini öğrenebilirmiyim Rica etsem şimdiden tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir