İstanbullu gelin 52.bölüm kıyafetleri

İlk bölümlerden bu yana kıyafetlerini sunduğumuz İstanbullu gelin dizisinin marka bilgilerini sezon finaline son 2 bölüm kalmışken hızla devam ediyoruz. İstanbullu gelin 52. bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm detayları yazımızın devamında bulabilir, dizinin hemen sonrasında tüm giyilen kıyafetlerin markalarına ilk olarak sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Geçmiş bölümlerde beğendiğiniz tüm kıyafetler için ise ilgili bölümlerin kıyafetlerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz. 2018’in Haziran günlerine yeni giriş yapmışken dizinin sezon finaline son 2 bölümün kaldığını hatırlatalım. Böylece İstanbullu Gelin dizisinin Final yapacağı söylentilerine de bu şekilde açıklık getirmiş bulunalım. Yani dizi Final değil sezon finali ile ekranlara veda edecek ve Eylül aylarında tekrar ekranlarımızda olmaya devam edecektir.

İstanbullu Gelin 52.bölümde Neler Olacak ?

Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
Burcu’nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip’te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya’yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif’i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden derin bir yara alır. Boranlar için ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Gelelim bu bölümünde giyilen ve merak edilen kıyafetlerin marka bilgilerine. Açıkcası sitemizde yayınladığımız tüm diziler içinde İstanbullu gelin dizi kıyafetlerinin özellikle son 3 bölümdür açık ara önde giderek araştırıldığının bilgisini verelim. Öyle ki Osman ve Burcu düğününde giyilen tüm elbiseler tek tek binlerce kişi tarafından hem soruldu hemde özenle araştırıldı. Özellikle de Burcu’nun düğününde giydiği gelinlik başta olmak üzere her oyuncunun giydiği kıyafetlerin markalarını ilk olarak sitemiz aracılığıyla sizlere duyurmuştuk. Aynı şekilde sezon finaline son 2 bölüm kala bu akşam ve sonraki bölümde giyilen kıyafetleri de sunmaya devam edeceğiz.

İstanbullu gelin 52.bölüm 1 Haziran Kıyafetleri
İstanbullu gelin kıyafetleri ile alakalı bu bölümünde ki tüm isteklerinizi ve beğendiğiniz modelleri bizlere yorum bölümünden net bir şekilde iletebilirsiniz. Kıyafetleri belirtirken renk, sahne ve model bilgilerinin detaylarını vermeyi unutmayın. Bu şekilde istediğiniz kıyafetleri daha net anlayabilir ve kolaylıkla kısa sürede sizlere ulaştırmaya devam ederiz.  Dizi yayınlandıktan hemen sonra bizler isteklerinizi almak üzere buralarda olacağız, o zamana kadar kendinize iyi ve şık bakın.=)


İstanbullu gelin 52.bölüm Süreyya’nın giydiği kimono Zara siyah elbise H&M‘den.


İstanbullu gelin 52.bölüm Süreyya’nın küpesi Aylin Bora, kolyesi Gözde Atlı fular Lar markasından.


İstanbullu gelin 52.bölüm Süreyya’nın giydiği elbise H&M fiyatı 100 TL


İstanbullu gelin 52.bölüm Sanem’in giydiği elbise Mudo‘dan fiyatı 170 TL


İstanbullu gelin 52.bölüm Süreyya’nın giydiği elbise Nenuphar Atelier‘den.


İstanbullu gelin 51.bölümde Burcu’nun taktığı saç aksesuarı’da çok soruldu,  INSTAGRAM adresimizden açıkladık fakat buradan da açıklayalım istedik.  Burcunun saç aksesuarı Gaios Desing imzalı.


İstanbullu gelin 51.bölümde İpek’in dügünde giydiği elbise Barrus‘dan. 


İstanbullu gelin 51.bölümde Sürayya’nın giydiği pijama takımı Victoria’s Secret


İstanbullu gelin 51.bölümde Sürayya’nın giydiği botlar Kemal Tanca‘dan.
İstanbullu Gelin 53. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

16 Comments on “İstanbullu gelin 52.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir