İstanbullu gelin 53.bölüm kıyafetleri (Sezon Finali)

İlk bölümlerden bu yana kıyafetlerini sunduğumuz İstanbullu gelin dizisinin marka bilgilerini sezon finali bölümüne gelmiş bulunmaktayız. İstanbullu gelin 53. bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm detayları yazımızın devamında bulabilir, dizinin hemen sonrasında tüm giyilen kıyafetlerin markalarına ilk olarak sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Geçmiş bölümlerde beğendiğiniz tüm kıyafetler için ise ilgili bölümlerin kıyafetlerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Koca bir sezonu başarılı bir şekilde tamamlayan İstanbullu Gelin dizisinin bu akşam sezon finali bölümü yayınlanacak. Saat 200:00’da Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizininfinal bölümünde çok önemli gelişmeler yaşanıyor. dizinin önemli bu olaylarından hemen sonra merak ettiğiniz herhangi bir kıyafet modeli için dizi sonra sizlerin isteklerini not almak üzere buralarda olacağız. İsteklerinizi bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

sitemizde yayınladığımız tüm diziler içinde İstanbullu gelin dizi kıyafetlerinin özellikle son 3 bölümdür açık ara önde giderek araştırıldığının bilgisini verelim. Öyle ki Osman ve Burcu düğününde giyilen tüm elbiseler tek tek binlerce kişi tarafından hem soruldu hemde özenle araştırıldı.

Özellikle de Burcu’nun düğününde giydiği gelinlik başta olmak üzere her oyuncunun giydiği kıyafetlerin markalarını ilk olarak sitemiz aracılığıyla sizlere duyurmuştuk. Aynı şekilde sezon finaline son 2 bölüm kala bu akşam ve sonraki bölümde giyilen kıyafetleri de sunmaya devam edeceğiz.

İstanbullu gelin kıyafetleri ile alakalı bu bölümünde ki tüm isteklerinizi ve beğendiğiniz modelleri bizlere yorum bölümünden net bir şekilde iletebilirsiniz. Kıyafetleri belirtirken renk, sahne ve model bilgilerinin detaylarını vermeyi unutmayın. Bu şekilde istediğiniz kıyafetleri daha net anlayabilir ve kolaylıkla kısa sürede sizlere ulaştırmaya devam ederiz.  Dizi yayınlandıktan hemen sonra bizler isteklerinizi almak üzere buralarda olacağız, o zamana kadar kendinize iyi ve şık bakın.=)


İstanbullu gelin 53.bölüm Süreyya’nın giydiği elbise Lyn Devon fiyatı 90 TL


İstanbullu gelin 53.bölüm Süreyya’nın yüzüğü Sedef Cengiz çantası Bera Desing‘den.


İstanbullu gelin 53.bölüm Dilaranın giydiği elbise İpekyol fiyatı 425 TL
İstanbullu Gelin 54. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

13 Comments on “İstanbullu gelin 53.bölüm kıyafetleri (Sezon Finali)”

  1. Ipek Bilgin’in giydigi lacivert bluz nereden? Hatta butun giydigi kiyafetler hangi markalar? Cok sevinirim cevap alabilirsem.
    Tesekkurler!

  2. MERHABA CIZGILI ELBISEYI SOYLEMISSINIZ FAKAT AYNI ELBISELI FOTOGRAFINDA ALTIN RENGI PARA KUPELERI GERCEKTEN ASIRI MERAK EDIYORUM NEDR ACABA ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir