İstanbullu Gelin 55.Bölüm Kıyafetleri

Selamlar herkese…Her hafta İstanbullu Gelin kıyafetlerini sizlerle buluşturmayı hem çok istiyor hem de çok seviyoruz. Bu hafta da İstanbullu Gelin 55.bölüm kıyafetleri ile sizler karşısında olmak çok gurur verici. Unutmadan sizlere söyleyecek çok önemli bir konum var: Takip ettiğiniz dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda paylaşıyoruz. Hatta instagram adresimizde çok daha fazla dizinin kıyafet, çanta, ayakkabı, aksesuar bilgisine ulaşabilirsiniz. Yani kendimizi övmek için söylemiyorum ama takip ettiğiniz dizilerle alakalı her şeyi ilk olarak instagram ve site adresimizde bulabilirsiniz.

Gel gelelim İstanbullu Gelin 55.bölüm kıyafetlerine. Zaten diziyi uzun zamandır bekliyorduk ve izliyorduk. Kıyafetlerini de hele ki Süreyya’nın kıyafetlerine de bayılıyorduk. Ya bir de o bebiş de geldi. Ne güzel oldu.Tatlı, minnoş şey… Bebek için kullanılan parçalar da ayrı merak konusu oldu tabi. Bebeğin o tatliş elbiseleri, slingi felan aşırı hoş değil mi ama? Merak etmeyin onları da sizlerle paylaşıyoruz.

Sizler için araştırıp bulduğumuz kıyafetlerin fiyat bilgisini de vermeyi unutmuyoruz. Yapmanız gereken istediğiniz kıyafetin hangi kıyafet olduğunu bizlere yorum bölümünde iyi betimlemek. Böylelikle sizler için daha hızlı bulmak ve sunmak gibi bir imkanımız olur.

İstanbullu Gelin 55.Bölümde Neler Olacak?

Boranlar, İstanbul’daki yeni hayatlarına adım atarlar. Bu durum tüm ailede olduğu gibi Ülfet için de farklı bir hayatın başlangıcıdır. Faruk, arkadaşı Okan’ın yanındaki yeni işine başlar ve sadece sıradan bir çalışan olmanın zorlukları karşı karşıyadır.Süreyya özlem duyduğu arkadaşı Dilara’ya İstanbul’da kavuşur fakat bu kavuşma Ülfet’in varlığı nedeniyle Boranlar’a sorun olarak dönecektir. İpek ise eski hayatının özlemini Nişantaşı’nda fazlasıyla hissetmeye başlar. Fevri bir davranışı ise Esma’yı Ülfet karşısında yerin dibine sokacaktır.Fikret içindeki Adem öfkesi ile mücadele etmenin yollarını ararken Adem de boş durmamaktadır. Adem, Ülfet ile yaptığı bir konuşma sonrasında Faruk Boran’ı zor duruma sokacak bir adım atar.

İstanbullu Gelin 55.bölüm 28 Eylül Kıyafetleri
Evet, sevgili dizi kıyafeti takipçileri İstanbullu Gelin kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bir de şöyle bir şey var: Dizi yayınlandıktan sonra bir sonra ki bölüme kadar kıyafetler sürekli eklenmeye devam edilecektir. Yazımızı sürekli takipte kalmayı unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar sürekli kıyafet eklediğimizi de unutmayın.Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça kalın….


İstanbullu Gelin 55.bölümde kullanılan sling Huggyberry, fiyatı 184₺


Esma Sultan’in İstanbullu gelin dizisinde giydiği gömlek Art_ist, fiyatı 140₺


Aslı Enver’in İstanbullu Gelin dizisinde giydiği gömlek Mavi-Fiyatı 120₺


Aslı Enver’in İstanbullu Gelin dizisinde giydiği elbise Mango-Fiyatı 250₺


Süreyya’nın dizide giydiği tişört Art_ist


Ülfet Hala’nın kırmızı kombini Sofiandsofi


Süreyya’nın dizide giydiği elbise Bslfashion-Fiyatı 130₺
İstanbullu Gelin 56. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

6 Comments on “İstanbullu Gelin 55.Bölüm Kıyafetleri”

  1. 55. Bolumde ülfetin giydigi arkasi uzun kol detayli gomlegin markasini hicbir yerde bulamadim yardimci olursaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir