İstanbullu Gelin 57.Bölüm Kıyafetleri

Sevgili takipçilerimiz merhaba!Yine, yeni, yeniden karşınızdayız. Bu hafta da İstanbullu Gelin 57.bölüm kıyafetleri ile sizlerle beraberiz. Sizlere şundan bahsetmek isterim ki takip ettiğiniz İstanbullu Gelin gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlere oraya da bekleriz.

Dizimizin de maşallahı var yani. İzlendikçe izleniyor. İzlettirdikçe izlettiriyor kendini. Geldik elli yedinci bölümlere filan. Darısı yüzlere ne diyelim. Hal böyle olunca da çok soru geliyor dizi kıyafetleri hakkında. Sadece kıyafetleri olsa iyi. Telefon kılıflarına kadar soruluyor. Ama tabi bizler sizler için buluyoruz. Hiç dert etmeyin. İstanbullu Gelin ile alakalı her şey instagram adresimizde de mevcut.

Sizler için araştırıp bulduğumuz kıyafetlerin fiyat bilgisini de vermeyi unutmuyoruz. Yapmanız gereken istediğiniz kıyafetin hangi kıyafet olduğunu bizlere yorum bölümünde iyi betimlemek. Böylelikle sizler için daha hızlı bulmak ve sunmak gibi bir imkanımız olur.

İstanbullu Gelin 57.Bölümde Neler Olacak?

Ülfet’in Esma’ya yaptığı suçlama ile Fikret şoka girmiştir. Annesinin onlara yalan bir hayat yaşatması fikri ile mücadele edemeyen Fikret, duyduklarını İpek ile paylaşır. İpek ise bu bilgi ile yıllardır beklediği şansı elde etmiş gibidir. Fikret’in itirazlarına rağmen DNA testi yaptırmak için harekete geçer. Süreyya’nın hayatında ise yeni bir sayfa açılmaktadır, hayalini kurduğu iş avuçlarının içerisindedir. Faruk’un da onayı ile Süreyya teklifi kabul eder. Ülfet’in işi için Süreyya’ya aracı olması ise Süreyya ile Esma’nın arasında gerginliğe neden olur.

İstanbullu Gelin 57.bölüm 12 Ekim Kıyafetleri
Evet, sevgili dizi kıyafeti takipçileri İstanbullu Gelin kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şöyle de bir durumdan bahsetmek istiyorum sizlere: Dizinin yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Burada sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Süreyya’nın giydiği elbise Lugvonsiga Fiyatı 1800₺


Süreyya’nın giydiği kazak Mavi fiyatı 100₺


Ülfet’in giydiği sweatshirt Gökhan Yavaş


Süreyya’nın giydiği kazak Mavi Fiyatı 100₺
Etek Beymenclub Fiyatı 370₺


Süreyya’nın dizide giydiği elbise Mavi Fiyatı 130₺


Süreyya’nın dizide giydiği kazak Pinkoturkey Fiyatı 2.283₺


Süreyya’nın giydiği çizme Hotic Fiyatı 580₺


Dilara’nın giydiği hırka Mudo Fiyatı 170₺


Ülfet’in giydiği bluz Tuba Ergin 
Ceket Didem Gerdanerli
İstanbullu Gelin 58. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

6 Comments on “İstanbullu Gelin 57.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Ipegin annesi ile telefonlasirken, kahvaltida ve farugun giysi dolabindan dna icin örnek araken giydigi v yaka krem rengi bluzu noooolur yazabilirmisiniz iki gündür ariyorum 😔 Tesekkür ederim

  2. ESMA HANIMIN GİYDİĞİ BLUZLARA HİÇ ULAŞAMIYORUM. PEK ÇOK BÖLÜMDE SİZ DE YAZMAMIŞSINIZ. YAZDIĞINIZ BAZI MARKALARA AİT OLARAK GÖRÜNEN ÜRÜNLERE DE ULAŞILMIYOR. O MARKA İLE İLGİLİ HİÇ BİR ŞEY İNTERNETTE ÇIKMIYOR. ASLINDA BÖLÜM SONUNDA GİYDİKLERİ KIYAFETLERİN İSİMLERE ÖZEL MARKLARINI PAYLAŞSALAR NE BİZ NE DE SİZ UĞRAŞMAZDI.

  3. istanbullu gelin 57. bölüm(son bölüm) de ipeğin akşam yemeğine çıkarken giydiği yılan derisi desenli gömlek elbisenini markasını merak ettim de çok güzel bir elbise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir