İstanbullu Gelin 59.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti takipçileri…Keyifler yerindedir umarız. Cuma akşamları evimize misafir olan İstanbullu Gelin 59.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır olan bir sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz İstanbullu Gelin gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz. Buyurun çıkın çıkın gelin.

Havalarda iyice soğudu ve etkisini fazlasıyla gösteriyor artık. Havaların soğumasıyla da dizilerde artık triko, mont tarzlarını daha çok görmeye başlayacağız. Süreyya’nın üstünde görmeye başladık bile. Tam böyle kışlıklarımızı çıkaracağımız beğenip beğenmediklerimizi ayıklayacağımız bir zamandayız. Böyle bir zamanda hele hava soğukken dışarı çıkıp alışveriş yapmak işkence gibi.

Tam da burada işte dizilerde beğendiğiniz kıyafetleri sıcacık evinizde elinizde kahve ile almak daha da keyifli. Hem size dizide mankenliğini yapan oyuncular da var. Görüyorsunuz, beğeniyorsunuz, araştırıp buluyorsunuz ve alıyorsunuz. İşte o araştırma kısmında hiç yorulmayın.O işi biz sizler için yapıyoruz. Sitemizde istediğiniz kıyafeti şıp diye bulabilirsiniz.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri İstanbullu Gelin kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. İstanbullu Gelin 60.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri de sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin 59.Bölümde Neler Olacak?

Garip, Esma’yı evlilik teklifine götüren olayları öğrendikten sonra hayalinin bu şekilde olmadığını belirtir. İyice hassaslaşmış olan Esma’ya bu son darbedir. Artık Garip’in yanında da kalmayan Esma kendisini konakta bulur. Bu sırada Ülfet de boş durmayarak aileye samimiyetini ispatlayan bir oyun oynar.
Esma’dan haber alamayan herkes panik içerisindedir. Faruk’un Esma’yı bulması ve eve döndürme isteği ise Esma tarafından kabul edilmez. Yeni yaşına yalnız gireceğini düşünen Esma’ya ise Süreyya güzel bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Boran kadınlarını ve erkeklerini hiç beklemedikleri maceralara sürükleyecektir.

İstanbullu Gelin 59.bölüm 26 Ekim Kıyafetleri
E malum dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.

Hadi bakalım.Cuma günü saat 20.00’da Star Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Güneş’in giydiği pantolon Rue 
Kazak ve Ceket ozlemkaya 
Küpe tubaatman 
Çanta 7dozdesign 


Süreyya’nın giydiği kazak defacto Fiyatı 70₺
Fular selinkucuksoz


Küpeler glowingdiaries
Serçe parmak yüzüğü sedefcengiz
Bilezikler byzeyn
Etek art_ist
Çizmeler ninewestturkiye
Çanta miselaistanbul
Palto mango Fiyatı 550₺
Kazak defacto Fiyatı 70₺
Eşarp selinkucuksoz


Süreyya’nın giydiği elbise zara Fiyatı 340₺


Süreyya’nın giydiği Etek art_ist


Süreyya’nın giydiği Üst aski.nisantasi


Süreyya’nın giydiği Çizme zara Fiyatı 600₺


Güneş’in giydiği Bluz diprojectcollection Fiyatı 225₺


İpek’in giydiği elbise Adl Fiyatı 600₺
İstanbullu Gelin 60. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir