İstanbullu Gelin 60.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti takipçileri…Keyifler yerindedir umarız. Cuma akşamları evimize misafir olan İstanbullu Gelin 60.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır olan bir sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz İstanbullu Gelin gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz. Buyurun çıkın çıkın gelin.

Havalarda iyice soğudu ve etkisini fazlasıyla gösteriyor artık. Havaların soğumasıyla da dizilerde artık triko, mont tarzlarını daha çok görmeye başlayacağız. Süreyya’nın üstünde görmeye başladık bile. Tam böyle kışlıklarımızı çıkaracağımız beğenip beğenmediklerimizi ayıklayacağımız bir zamandayız. Böyle bir zamanda hele hava soğukken dışarı çıkıp alışveriş yapmak işkence gibi.

Tam da burada işte dizilerde beğendiğiniz kıyafetleri sıcacık evinizde elinizde kahve ile almak daha da keyifli. Hem size dizide mankenliğini yapan oyuncular da var. Görüyorsunuz, beğeniyorsunuz, araştırıp buluyorsunuz ve alıyorsunuz. İşte o araştırma kısmında hiç yorulmayın.O işi biz sizler için yapıyoruz. Sitemizde istediğiniz kıyafeti şıp diye bulabilirsiniz.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri İstanbullu Gelin kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. İstanbullu Gelin 60.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri de sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin 60.Bölümde Neler Olacak?

Esma’nın aileye sürprizi Boranlar’ın gündemini değiştirecek.
Fikret duyduklarını serinkanlılıkla sindirmeye çalışırken, Adem ve Ülfet’i bitirmeye and içer. Akif bu uğurda Fikret’in yol arkadaşı olacaktır. Esma’nın aileye sürprizi Boranlar’ın gündemini değiştirir. Süreyya’nın desteğini alan Esma verdiği kararla emin adımlarla ilerlerken Ülfet’ten de bir yerde geçmişin intikamını almaktadır. Ülfet bu şoku atlatmaya çalışırken başka bir sürpriz onu beklemektedir; Sedef geçmişin ağırlığıyla tam karşısındadır…

İstanbullu Gelin 60.bölüm 2 Kasım Kıyafetleri
E malum dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.

Hadi bakalım.Cuma günü saat 20.00’da Star Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


İpek’in giydiği elbise Bershka fiyatı 120₺


Süreyya’nın giydiği Gömlek Mavi Fiyatı 130₺


Süreyya’nın giydiği hırka Defacto Fiyatı 50₺


Süreyya’nın giydiği kaban Palto_i


Süreyya’nın giydiği takım Nocturne fiyatı 550₺


Senem’in giydiği kaban Koton


İpek’in giydiği elbise Tuvana Büyükçınar fiyatı 110₺


İpek’in giydiği trençkot Zara (fakat eski sezon)


Esma Sultan’ın giydiği elbise Akaybridal
İstanbullu Gelin 61. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

5 Comments on “İstanbullu Gelin 60.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir