İstanbullu Gelin 61.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Bu hafta bizlerin gözlerini kamaştıracak kadar şık kıyafetlerle karşımıza gelecek olan İstanbullu Gelin 61.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Takip ettiğiniz İstanbullu Gelin gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerinin ilk olarak yayınlandığı instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz. Buyurun çıkın çıkın gelin.

Bu cuma gününde gözümüz gönlümüz açılacak doğrusu. Fragmanı izlemişsinizdir. Uzun bir aradan sonra bu şıklık  çok konuşulacak. Ülfet’in kutlama gecesinde şıklık yarışı olacak gibi. Fragmanda hem Süreyya’yı hem Esma Sultan’ı çok beğendik doğrusu. Bakalım cuma akşamı bizleri ne sürprizler bekliyor.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri İstanbullu Gelin kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. İstanbullu Gelin 61.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri de sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin 61.Bölümde Neler Olacak?

Adem’in, Dilara’ya sürprizi ne olacak?
Garip nişanlısı Esma’nın ailesini evinde ağırlamak ister. Fakat bu durum Faruk’un pek hoşuna gitmez ne yapacağını bilememektedir. Süreyya’nın desteği ile Faruk bir kaçış yolu bulur. Dilara, Adem’in boşanmayı geri çektiğini öğrendiği için konağa gider ve Adem’in bebek odası hazırladığını görür. Adem, Dilara’ya karşı olan öfkesini kusar. Senem ile Güneş’in gizli görüşmeleri Akif’in dikkatini çeker ve Akif’e hiç beklemediği bir bilginin yolunu açar. Ülfet ve Güneş, Sedef’i bertaraf ettiklerini düşündükleri noktada Sedef tekrar ortaya çıkarak herkesin dikkatin çekmeyi başarır.

İstanbullu Gelin 61.bölüm 9 Kasım Kıyafetleri
E malum dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.

Hadi bakalım.Cuma günü saat 20.00’da Star Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Süreyya’nın elbisesi Mango fiyatı 400₺


Süreyya’nın giydiği kaban Mango fiyatı 1.000₺


Süreyya’nın giydiği siyah ışıltılı takım Maila.newyork


Süreyya’nın taktığı küpe ve bileklikler Begüm Khan


İpek’in giydiği elbise Aisa


Süreyya’nın giydiği sweatshirt Hm Fiyatı 50₺(Sitede sadece siyah rengi kalmış.)


Süreyya’nın giydiği Elbise ve Kazak Mango Elbise Fiyatı 178₺ Kazak fiyatı 108₺
Çizme Zara Fiyatı 600₺
Çanta Miselaistanbul Fiyatı 880$
Kaban Palto_i


Güneş’in giydiği Etek Thelatestthing Fiyatı 280₺


Ülfet’in giydiği ilk görseldeki Kaban Madebyza fiyati 150₺
İkinci görseldeki Takım ise Aslı Okay
İstanbullu Gelin 62. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “İstanbullu Gelin 61.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir