İstanbullu Gelin 62.Bölüm Kıyafetleri

Tekrardan merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Bu hafta bizlerin gözlerini kamaştıracak kadar şık kıyafetlerle karşımıza gelecek olan İstanbullu Gelin 62.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Takip ettiğiniz İstanbullu Gelin gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerinin ilk olarak yayınlandığı instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz. Buyurun çıkın çıkın gelin.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri İstanbullu Gelin kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. İstanbullu Gelin 62.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri de sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin 62.Bölümde Neler Olacak?

Fikret, Sedef’ten aldığı bilgilerle sarsılmış, ne yapacağını kestirememektedir. Ülfet, sandıktaki bilgilerinin saçıldığından habersiz yoluna devam ederken, Süreyya ile en derin yarası üzerine yüzleşmek zorunda kalır. Fikret, eldeki bilgileri Faruk’la paylaşınca Ülfet için bambaşka bir dönemin başlayacağı netleşir. Adem’in vereceği karar ise Boranlar için büyük bir sürpriz olacaktır…

İstanbullu Gelin 62.bölüm 16 Kasım Kıyafetleri
E malum dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.

Hadi bakalım.Cuma günü saat 20.00’da Star Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Sanem’in giydiği bluz ve etek Adl


Güneş’in giydiği tulum Lemelanj


Süreyya’nın giydiği Kazak Glocal
Jean Zara
Çizmeler Calzaturediramona
Küpeler Kismetbymilka


Süreyya’nın kabanı İpekyol fiyatı 900₺


Süreyya’nın kullandığı Eşarp Selin Küçüksöz Fiyatı 330₺
Çanta Miselaistanbul Fiyatı 2350₺
Takılar Kismetbymilka 


Süreyya’nın giydiği Kazak Glocal Jeanslabtr de bulabilirsiniz. Fiyatı 340₺


Süreyya’nın giydiği Kaban Beymen Academia dan Fiyatı 1.213₺


Süreyya’nın giydiği Sabahlık ve Pijama takımı Oysho
İstanbullu Gelin 62. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “İstanbullu Gelin 62.Bölüm Kıyafetleri”

  1. İstanbullu gelin 62.bölümde Dilara’nın giydiği kareli pantolon ve krem renkteki kazağın markası nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir