İstanbullu Gelin 63.Bölüm Kıyafetleri

Tekrardan merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Bu hafta bizlerin gözlerini kamaştıracak kadar şık kıyafetlerle karşımıza gelecek olan İstanbullu Gelin 63.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Takip ettiğiniz İstanbullu Gelin gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerinin ilk olarak yayınlandığı instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz. Buyurun çıkın çıkın gelin.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri İstanbullu Gelin kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. İstanbullu Gelin 63.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri de sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin 63.Bölümde Neler Olacak?

Boranlar’ın muhteşem dönüşü!
Boran’lar ait oldukları yerde ayağa kalmak için yeni bir hayata merhaba derler. Garip’in bir sürprizi ile de konağa girişleri büyük bir şaşkınlığa sebep olur. Adem’in çocuğu için seçtiği hayatta gidecek hiçbir yeri yoktur, elini uzatan kişi ise Güneş olur. Emir içinse bu yeni hayat ait olamama hissi yaratmaktadır, çocuk duyguları ile baş edemez hale gelir. Boran’lar Adem’e karşı borçlu kalmamak için yol aramaya başlar. Faruk’un kararı ise ailede şok etkisi yaratacaktır.

İstanbullu Gelin 63.bölüm 17 Kasım Kıyafetleri
E malum dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.


İstanbullu Gelin Esma Sultan’ın Elbisesi markası ve fiyatı hemen aşağıdadır.
Elbise : Juistanbul Tarafından özel olarak tasarlanmıştır.
Fiyatı : Henüz belirtilmemiş.


İstanbullu Gelin İpek’in elbisesi daha öncesinde Ufak Tefek Cinayetlerd’de kullanılmıştı Markası hemen aşağıdadır.
Elbise : Juistanbul


İstanbullu Gelin Aslı Enver’in giymiş olduğu Kaban markası hemen aşağıdadır. 
Kaban : Beymenclub
Fiyatı : 1550 TL


Aslı Enver’in İstanbullu Gelin dizisinde giymiş olduğu Sweatshirt’ün markası hemen aşağıdadır.
Sweatshirt : Beymenclup Fiyatı : 350 TL


Aslı Enver’in giymiş olduğu siyah elbise markası hemen aşağıdadır.
Elbise : Nocturne Fiyatı : 341 TL


Aslı Enver’in giymiş olduğu Kaban markası: Beymenclup Fiyatı : 600 TL


İstanbullu Gelin Emir’in takmış olduğu Çanta : jjkids


Neslihan Arslan’ın giymiş olduğu pantolon markası : Mudo_TR Fiyatı : 170 TL
İstanbullu Gelin 64. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “İstanbullu Gelin 63.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Selamlar Evdeki davet de Aslı Enver in siyah elbisesi ile taktığı halka küpe ucunda kalp var gibi görünüyor nereden alınmıştır ltf ögrenebilirmiyim
    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir