İstanbullu Gelin 64.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, dizikiyafeti olarak uzun zaman sonra sizlere yazdığım ilk yazı bu. İşerin yoğunluğu, artan talepler ve Instagram çalışmaları nedeniyle uzun zamandır sizlere yazamıyor, burada yayınlanan dizi kıyafetlerini bir başka arkadaşımıza yazdırıyorduk. Ama artık sizlerle buradan iletişimde olmayı ve birebir olarak dizilerle alakalı düşüncelerimizi aktarmayı çok özledik. Bu nedenle uzun bir dönem daha dizi yazılarını kendim yazmayı planlıyorum. Umarım planların dışına çıkmadan düzenli bir şekilde sizlere dizi kıyafetlerini sunmaya devam ederim. Keza yoğunluk nedeni ile ne yazık ki aynı anda bir kaç yere yetişmek pek mümkün olmuyor. Konuyu çok uzatmadan herkese selam verip hemen İstanbullu Gelin 64.Bölüm Kıyafetleri ile alakalı konumuzu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yaklaşık 3 sezondur devam eden başarılı dizinin bu sezon sonunda final yapması bekleniyor. Sezon sonunda İstanbullu Gelin dizisinin bitmesine üzülüyor olsamda bazı şeylerin tadında kalması gerektiğine inanıyorum. Zira bir dizinin fazla uzatılması demek senaryonun kısır döngüye dönerek içi boş konularla doldurulması ve izleyicinin kesinlikle diziden keyif alamadan izlemesi hatta bir yerden sonra izlememesi demek oluyor.

Gelelim dizinin bu akşam yayınlanacak olan bölüm ve bölümde giyilen kıyafetlerine. Her hafta büyük beğeni toplayan dizinin birden fazla styling sorumlusu mevcut. Tabi dizide ki ana karakter Süreyya (Aslı Enver)’in styling’i sevgili Mina Tanay ve Burcu Cam tarafından yapılıyor. Pahallı kıyafet ve aksesuarların yanı sıra dizi de pek çok zaman da uygun fiyatlı markalarında ürünleri kullanılıyor.

Tabi bu ürünleri sitemizde yayınlar yayınlamaz ilgili marka’nın online sitesinde çoktan tükenmiş oluyor. Bu nedenle kıyafetlerin marka ve fiyatlarından ilk olarak sizler haberdar olmak istiyorsanız   instagram adresimiz  dizikiyafeti sayfamızı ve sitemizi izlediğiniz dizinin gününde takibe almanızı öneririm.

İstanbullu Gelin 63.bölüm 30 Kasım Cuma Kıyafetleri
Malumunuz dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya en çok merak edilen kıyafetlere öncelik verip yayınlamaya çalışıyoruz.  Bulamadıklarımız yada sonradan denk geldiğimiz tüm kıyafetleri ise dizinin yeni bölümüne kadar araştırıp yazımıza dahil etmeye devam ediyoruz. Bu nedenle yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin ve her zaman takipte kalın.

İstanbullu Gelin kıyafetleri bu akşam ekranda yayınlanır yayınlanmaz bizler buralarda bilgimiz dahilinde olan kıyafetleri yayınlayacağım. Ayrıca sizlerin isteklerini not almak üzere de sizleride bekliyor olacağım. Akşam’a buralarda olup isteklerinizi bize ulaştırmayı unutmayın. Dizi’den sonra görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.


Sürayyanın istanbullu gelin dizisinde giydiği elbise Beymen de Academia markasından fiyatı ise 1865tl Çizmeler Zara çantası ise Misela’dan.


Sanemin istanbullu gelin dizisinde çok beğenilen elbisesi Adil Işık fiyatı ise 200tl


Sürayyanın istanbullu gelin dizisinde giydiği kaban Nocturne fiyatı 657tl


Sürayyanın giydiği kazak Glocal markasından.
İstanbullu Gelin 65. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “İstanbullu Gelin 64.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir