İstanbullu Gelin 66.Bölüm Kıyafetleri

Herkese selam, mutlu bir  cuma gününde (havalar kötü olsa da) İstanbullu Gelin 66.Bölüm Kıyafetleri ve markalarını sunmak üzere tekrar sizlerleyiz.  Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde giyilen tüm kıyafet markalarına diziden hemen sonra ilk olarak sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Dizinin yeni bölümüne kadar eklemye devam ettiğimiz istanbullu gelin kıyafetlerini sizlerinde istekleri doğrultusunda tek tek araştırıp eklemeye devam ediyoruz.

Sizler tarafından en çok gelen sorular arasında dizi kıyafetlerini nasıl ve ne şekilde bulduğum büyük merak konusu oluyor. Hatta bunun için bir program kullandığımı düşünenler varmış. Keşke öyle bir program olsaydı da sizlerin her istediği kıyafeti hiç zaman harcamadan sizlere sunabilsek ama malesef ki öyle bir durum söz konusu dahi değil. Dizi de kullanılan kıyafetleri bazı zamanlar saatlerce araştırıp bulmaya çalışsak da bazı zamanlar markalardan yada dizinin set sorumlularından aldığımız bilgileri birleştirerek sizlere büyük emekler ile sunmaya çalışıyoruz. Yani sanıldığı gibi elimizde bir program yok. 🙂

İstanbullu gelin bu akşam duygusal sahneleri ile herkesi ekran başına bağlayacak öyle ki Garip düğün için heyecanlanırken, Esma hastalığını öğrenmenin şokuyla sarsılır. Emir’in ortadan kaybolması Faruk’un büyük öfkesine neden olur. Fikret, Adem için endişelenmekte, ona ulaşmaya çalışmaktadır. Dilara’dan aldığı bilgi ile Güneş’ten şüphelenen Senem’in içi içini yer, duruma el atar. Süreyya son günlerdeki gerilimli havanın dağılması için Faruk’a sürpriz yapmaya karar verir ancak onu da başka bir sürpriz beklemektedir.

İstanbullu Gelin 66.Bölüm 14 Aralık Kıyafetleri
Dizi’de giyilen tüm kıyafetleri yeni bölüme kadar güncelleyip her gün yeni bir kıyafet model ve markasını eklemeye devam etmekteyim. Bu nedenle istediğiniz herhangi bir kıyafet modelini o an yazımızda bulamıyorsanız bile diğer yeni bölüme kadar olan günlerde eklenmiş olma ihtimali oldukça yüksek bir olasılık olacaktır. İsteklerinizi bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın, diziden sonra görüşmek üzere hoşça kalın.
İstanbullu Gelin 67. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “İstanbullu Gelin 66.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir