İstanbullu Gelin 67.Bölüm Kıyafetleri

Herkese selam, İstanbullu Gelin 67.Bölüm Kıyafetleri ve markalarını sunmak üzere tekrar sizlerleyiz.  Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde giyilen tüm kıyafet markalarına diziden hemen sonra ilk olarak sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Dizinin yeni bölümüne kadar eklemye devam ettiğimiz istanbullu gelin kıyafetlerini sizlerinde istekleri doğrultusunda tek tek araştırıp eklemeye devam ediyoruz. Dizi ile alakalı eski yeni tüm kıyafetlere yine sitemizin ilgili kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Esma, ailesine Garip ile ayrılma kararı aldıklarını söyler. Herkeste şaşkınlık yaratan bu kararın sebebine ise Nurgül ulaşır ve Süreyya’ya Esma’nın hasta olduğunu söyler. Adem, hastalığın yarattığı öfke ile Güneş’e haksızlık ettiğini düşündüğünden ona karşı bir adım atar. Dilara’nın şüpheleri iyice artmıştır ve Senem bildiği gerçeği saklasa da huzursuzdur. Bu sırada Garip ise kendisi için bir seçim yapmıştır. Nurgül ve Süreyya için karar verme zamanı gelmiştir.

İstanbullu Gelin 67.Bölüm 21 Aralık Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Süreyya’nın giydiği mavi kazak Defactı fiyatı 70 TL


Süreyya’nın giydiği en çok sorulan kazaklardan biriydi Ekru çizgili kazak Mango fiyatı ise 150 TL


Süreyya’nın giydiği etek Nisse’den. Çok sorulan çizmeler ise Calzature Di Ramona


Süreyya’nın giydiği Kaftan (Bindallı) ise Firuze Organizasyon’dan.


Dizinin son bölümünde oyuncuların giydiği Kaftan (Bindallı) ise Firuze Organizasyon’dan.
İstanbullu Gelin 67. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “İstanbullu Gelin 67.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir