İstanbullu Gelin 71.Bölüm Kıyafetleri

Severek izlediğimiz dizilerden biri olan İstanbullu Gelin 71.bölüm kıyafetleri markaları ile sizlerleyiz. İlk günden bu yana kıyafetleri ile en çok merak edilen dizilerden bir tanesi. Üstelik yaklaşık 3 sezondur sıkılmadan keyifle izlediğimiz bir aile tablasonun bu denli başarılı gitmesinin sırlarından bir tanesi de dizide kullanılan kostümlerin çok başarılı olması. Tabi burada ki etkende Aslı Enver’in bu dizide rol almasını da göz ardı etmemek gerekiyor. Herneyse biz gelelim bu akşamın en çok merak edilen kıyafetlerine ve bu bölümün yayınlanan fragma’nından küçük bir ayrıntı özetine. Ayrıca kıyafetler henüz dizide yayınlanırken markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip etmeyi unutmayın. ❤

Esma’nın hastalığı ve İpek’in gidişi sonrası konakta yeni bir dönemin başladığı hissedilmektedir. Fikret, Adem’le aldıkları karar nedeniyle kendisini güçlü hissetmektedir, pes etmeyecektir. Adem ile Güneş’in ilişkisinin ciddileşme adımları attığını fark eden Dilara gittikçe yalnızlaşmaktadır. Süreyya’nın konaktaki hakimiyeti durumların getirisi olarak artarken, Esma’nın kırılması ise konağın içerisinde soğuk rüzgarlar esmesine neden olur. Faruk, Fikret’in tekrar Adem ile yakınlaşıp iş yapacağını öğrenince önemli bir karar aşamasına gelir.

İstanbullu Gelin 71.Bölüm 8 Şubat Cuma Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Süreyya’nın istanbullu gelin dizisinde giydiği kazak Mango fiyatı 100tl Kod: 43019057-ICE-LM


Süreyya’nın istanbullu gelin dizisinde giydiği etek İpekyol fiyatı 560tl


İstanbullu gelin dizisinde Güneş’in giydiği elbise İpek Arnas fiyatı 1750tl


Süreyya’nın istanbullu gelin dizisinde kullandığı küpe Kloto Desinf fiyatı 580tl


Süreyya’nın istanbullu gelin dizisinde kullandığı kemer Mango
İstanbullu Gelin 72. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

8 Comments on “İstanbullu Gelin 71.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Sayin editor selam,mutlu ve keyifli gunler dilerim. Esma Sultan’in su doku cozerkenki taktigi gozluklerin markasini rica edebilir miyim lutfen ? Hemen her bolumde goruyorum ama bir turlu bulamiyorum,yardimci olursaniz cok sevinirim lutfen. Sevgiler.

  2. MERHABA.
    İstanbullu Gelin dizisinin son bölümümde İpeğin giydiği bordo gömlek hangi markanındır?

  3. 71. Bölümde süreyyanın taktığı takıların markası nedir acaba? Biri kısa biri uzun yeşil bir taşı olan küpe.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir