İstanbullu Gelin 73.Bölüm Kıyafetleri

Uzun zamandır sevilerek izlenen ve her hafta ekran başına kitleyen İstanbullu Gelin 74.Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta da sizlerle beraberiz. Dizinin bu akşam yayınlanacal olan bölümde merak ettiğiniz tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.  Her bölümünde ayrı bir heyecan ve olaylar ile dizi severleri kasıp kavuran istanbullu gelin dizisinde bu haftada konakta yaşanan olaylar bitmek bitmiyor.  Dizinin yeni bölümüne kadar eklemeye devam ettiğimiz istanbullu gelin kıyafetlerini sizlerinde istekleri doğrultusunda tek tek araştırıp eklemeye devam ediyoruz. Kıyafetler henüz dizide yayınlanırken markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip etmeyi unutmayın. ❤

İpek ve Fikret’in boşanma davası ileri bir tarihe ertelenir. Faruk ve Süreyya Fikret’in boşanma isteğini ve sebebini öğrenir Süreyya’nın İpek, Fikret ilişkisindeki duruşu ise Esma ile aralarında çatışmaya neden olacaktır.

Senem, Süreyya ve Dilara’nın kızlar gecesi Adem’in oğlu ile baş başa zaman geçirmesini sağlar. Kıymet’in Esma ile restleşme hamlesi ise beklediği gibi sonuçlanmaz. Tüm yaşananlar artık Okan’ın da bir adım atmasına sebep olur.

İstanbullu Gelin 73.Bölüm 22 Şubat Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Süreyaa’nın istanbullu Gelin dizisinde kullandığı kemer Stradivus fiyatı 50tl


İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’nın giydiği elbise Zara fiyatı 100tl


İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’nın giydiği etek Trednyol fiyatı 90tl


İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’nın kullandığı telefon kabı Misela sipariş üzerine yapılmaktadır.
İstanbullu Gelin 74. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

6 Comments on “İstanbullu Gelin 73.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Esma Sultan ‘ ın 74 cü bölümdeki pelerini harikaydı nereden olduğu bilgisini veriseniz sevinirim. Teşekkürler Not: bilgi alamadım onun için yazıyorum

  2. Esma Sultan ‘ ın 74 cü bölümdeki pelerini harikaydı nereden olduğu bilgisini veriseniz sevinirim. Teşekkürler

  3. Iyi akşamlar! Istanbullu gelin dizisinin 73 cu bolumunde Sureyyanin yildizli kupelerini çok merak ediyorum.

  4. Ipegin 73 cu bolumdeki dizini sonunda okanla konusurken giydigi kaz ayagi desenli triko kazagi hangi markaya ait acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir