İstanbullu Gelin 74.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba, İstanbullu gelin 74.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Yaklaşık 3 sezondur büyük ilgiyle izlenen ve kıyafetlerini paylaşmaya devam ettiğimiz dizinin her bölümünde seçilen modeller dizinin ilk günlerinde olduğu gibi hala çok büyük ilgi görüyor ve sürekli istek alıyor. Bizlerde size her hafta olduğu gibi dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını sunmaya devam ediyor olacağız. Bu haftanın tüm kıyafetlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizinin yeni bölümüne kadar eklemeye devam ettiğimiz istanbullu gelin kıyafetlerini sizlerinde istekleri doğrultusunda tek tek araştırıp eklemeye devam ediyoruz. Kıyafetler henüz dizide yayınlanırken markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip etmeyi unutmayın. ❤

Faruk ve Süreyya ailelerini korumaya çalışırken birbirlerini ihmal ettiklerini fark ederler. Evlilik yıldönümü için hazırlanan Faruk kendini beklenmedik bir durumun içinde bulur. Dilara, Adem’in ona olan öfkesi karşısında giderek daha derinden etkilenmektedir. Adem, öfkesinin farkında hem bu duruma çözüm aramakta, hem de Güneş’le olan ilişkisini korumaya çalışmaktadır. Okan’ın itirafı İpek’i şaşırtırken Kıymet hırsla Boranlar’a saldırmaya devam eder. Konağa bomba gibi düşen itiraf Fikret’i harekete geçirir.

İstanbullu Gelin 73.Bölüm 1 Mart Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’nın giydiği kazak Stefanel kaban Paltoi etek Trendyol ve çanta Misela İstanbul.


İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’nın giydiği kazak Zara fiyatı 80tl, stylingler tarafından kazak üzerinde değişikler yapılmıştır.


İstanbullu Gelin dizisinde Esma Sultanın giydiği kaban Adil Işık fiyatı 300 Tl indirimde.


İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’nın kullandığı takılar küpeler dahil Mers TR.


İstanbullu Gelin dizisinde Güneş’in giydiği bluz Tara Coşkun Tuncel fiyatı 500tl.
İstanbullu Gelin 75. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

9 Comments on “İstanbullu Gelin 74.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba
    İstanbullu Gelin dizisinin 74.bölüm sonu ve 75.bölümün başındaki sahnelerde görülen İpek Boran’ın giydiği kazak hakkında bana bilgi verebilir misiniz?

  2. Merhaba istanbullu gelin 74.bölümde ipeğin giydiği siyah desenli kazağın markası nedir

  3. İpek’in giydiği yukarıdaki fotoğrafta görülen kazağının markasını öğrenebilir miyim

  4. Merhabalar iyi günler İstanbullu gelin 74.bölümde ipeğin giydiği yıldızlı kazağın markası nedir acaba

  5. 73.bölümde Esma Sultanın giydiği çiçek desenli paltonun markasını öğrenebilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir