İstanbullu Gelin 75.Bölüm Kıyafetleri

Selam haftanın en çok izlenilen dizilerinden biri olan İstanbullu Gelin dizisinin 75.bölüm kıyafetleri ve markalarına tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu akşam yayınlanacak olan bölümde giyilen tüm kıyafetler hafta başından dikkat çekmeye başladı bile. Özellikle İpek ve Fikret arasında yaşanan güzel olayların yaşandığı sahnelerde merak ettiğimiz kıyafetler yerini alacak. Bu haftanın tüm kıyafetlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizinin yeni bölümüne kadar eklemeye devam ettiğimiz istanbullu gelin kıyafetlerini sizlerinde istekleri doğrultusunda tek tek araştırıp eklemeye devam ediyoruz. Kıyafetler henüz dizide yayınlanırken markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip etmeyi unutmayın. ❤

Fikret, Okan’ın İpek’e açıldığını öğrenince herkesi şaşırtacak bir adım atar. Faruk ve Adem, Fikret için endişelendiğinden harekete geçerler fakat gerçek onların tahmin ettiği gibi değildir. Yaşananlar Faruk ve Süreyya ilişkisinde de gerilim yaratır. İpek’in kararı ise aile için yeni bir dönemi başlatacaktır. Faruk’un iş için Özgür ile şehir dışına çıkması ve yaşanan yanlış anlaşılmalar onu dört koldan sıkıştıracaktır.

İstanbullu Gelin 75.Bölüm 8 Mart Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Süreyya’nın istanbullu gelin dizisinde giydiği etek Adil Işık.


Süreyya’nın istanbullu gelin dizisinde giydiği elbise F.ILKK fiyatı 240€


İstanbullu gelin dizisinde Güneşin giydiği kazak Manera Studıo fiyatı 320tl


İstanbullu gelin dizisinde Süreyya’nın giydiği tulum İLA.


İstanbullu gelin dizisinde İpeğin giydiği elbise Tuvana Büyükçınar.


Süreyya’nın istanbullu gelin dizisinde giydiği kazak Pinko fiyatı 2565tl.
İstanbullu Gelin 76. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “İstanbullu Gelin 75.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir