İstanbullu Gelin 79.Bölüm Kıyafetleri

Selamlar, İstanbullu Gelin 79.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden kıyafet markalarını sizlere sunmaya tüm hızıyla devam ediyoruz. Geçen haftanın inanılmaz etkileyen final sahnesinden sonra İstanbullu Gelin’in yeni bölümü merakla beklenir oldu. Final sahnesinde Esma Sultan’ın hastalığının başlaması dizinin sevenlerini büyük bir üzüntü içinde olmalarına sebep oldu. Diziyi izleyen biri olarak bu sahnelerin beni de çok fazla etkilediğini söylemeden geçemeyeceğim. Umarım bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm sahneleri eğlenceli ve bu durumlardan uzak kalacağımız üzülmeyeceğimiz senaryolarla devam eder.

Esma’nın ilerleyen hastalığı konakta yeni bir dönemi başlatır.
Esma’nın hastalığının tetiklenmesi herkesin kendisini sorgulamasın sebep olur. Esma, babasının onun üzerinde kurduğu hakimiyetin aynısı Faruk üzerinde kurmayacaktır. Faruk, yeni hayatının ilk günlerini Süreyya ile yaşarken aynı zamanda planlar yapmaktadır. Esma’nın Anastasia’yı ve Osman ile olan ilişkisini unutması Anastasia’nın konaktaki işine devam etmesine sebep olur. Süreyya’nın anlam vermediği rüyaları ise devam etmektedir. Faruk’un Süreyya’ya yaptığı sürpriz ise onların yeni bir yola girdiğinin göstergesidir.

İstanbullu Gelin 79 .Bölüm 5 Nisan Kıyafetleri
İstanbullu gelin kıyafetleri dizi yayınlanmaya başlamadan hemen önce eklenmeye başlayacak marka ve fiyatları sitemizden açıklanacaktır. Eklenmemiş yada markası açıklanmamış tüm kıyafetler hafta içersin de güncellenecektir.  Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Şimdilik İstanbullu Gelin’den yayınlanan ilk kareleri sizlerle paylaşıyorum, dizinin yayınlandığı saatler de görüşmek dileğiyle, şimdilik kendinize iyi bakın, hoşça kalın…
İstanbullu Gelin 80. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

18 Comments on “İstanbullu Gelin 79.Bölüm Kıyafetleri”

  1. İstanbullu gelin 79. Bölümde Dilara nın giydiği siyah uzun eteğin hangi markaya ait olduğu konusunda yardım rica ediyorum. Süreyya, senem ve dilara nın okuldaki sahnesi, siyah deri ceket ve spor ayakkabı ile kombinlemişti.

    1. Merhaba esma hanım in giydiği gömlek erenköy de munay butik de satışta Instagram dan da bakabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir