İstanbullu Gelin 87.Bölüm final kıyafetleri

Herkese merhaba,  İstanbullu Gelin 87. bölüm final kıyafetleri ile artık bir dizinin daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. 3 sezon boyunca kesintisiz olarak kıyafet markalarını paylaştığımız diziyi hem oyuncularıyla hemde hikayesiyle çok sevdik. Kuşkusuz ki hem hikayesi ile hemde giyilen kıyafetler ile en fazla özleyeceğimiz dizilerden biri olacak. Keza eklediğimiz diziler arasında en fazla soru aldığımız ve yoğun paylaşımlar yaptığımız dizilerin neredeyse başında geliyordu. fakat her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu dizininde sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Esma’nın ölümü sonrası Boran’lar toparlanacak mı?
Esma, Garip’siz yaşamanın ağırlığı ile iyice kötüler ve onun için de beklenen son gelir. Konak için ve Bursa halkı için Esma Sultan’ı uğurlamak kolay olmayacaktır. Esma için ise bu bir veda değil bir kavuşmadır.
Esma’nın ölümü sonrası Boran’ların hayatında bir çok şey değişmiş olsa da Esma’nın korumaya ve birlikte tutmaya çalıştığı aile sapasağlam yerinde durmakta.

Lafı çok uzatmadan dizinin son bölümünde giyilen tüm kıyafetlerin markasını hemen aşağıya ekliyor olacağım. Eklemediğimiz her kıyafet için yorum bölümünden bizlere ulaşabilir, tüm isteklerinizi yazabilirsiniz. İstanbullu gelin final bölümü kıyafetleri ve diğer geçen tüm bölümlerde giyilen kıyafet markalarını sitemizde ilgili kategoriden kolaylıkla ulaşabilir ve markalarını öğrenebilirsiniz. Diğer dizi ve kıyafetlerde görüşmek dileğiyle, şimdilik hoşçakalınnn.


Süreyya’nın  istanbullu gelin dizisinde giydiği tulum Mango.


Süreyya’nın  istanbullu gelin dizisinde giydiği kımono Zara eski sezon bulmanız zor olabilir.


Süreyya’nın  istanbullu gelin dizisinde giydiği  elbise Maison46.


Süreyya’nın  istanbullu gelin dizisinde giydiği elbise Marais Studıo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir